Легендата на българския футбол Красимир Балъков също е имал основна роля при избора на Нестор Йевтич за нов треньор на ЦСКА-София, информира “Меридиан Мач”.
Връзката между двамата се казва Франц Волфарт, който е споделил чудесното си мнение за младия сръбски специалист с британски паспорт. Австриецът е спортен директор на гранда Аустрия и има поглед върху работата на Ел Маестро, който в продължение на близо две години беше дясна ръка на Торстен Финк във Виена.
Балъков пък е много близък с Волфарт от периода, в който двамата играха заедно в Щутгарт, а австриецът бе вратар на “швабите”. Балъков е сондирал своя приятел и той му е гарантирал, че именно Нестор Ел Маестро е точният човек за българския отбор.
Красимир Балъков също остава много близо до “Армията” на този етап. Самият той би предпочел да работи като треньор, но би приел и поста спортен директор. Така той ще има основна роля и при селекцията на отбора, а няма да има проблем да работи с Йевтич, който е трупал треньорски опит най-вече в Германия.
От “Българска армия” вчера запазиха мълчание относно назначението на треньора и не дадоха ясен знак дали сърбинът е подписал официален договор. Въпреки закъснението с новия треньор обаче от ЦСКА-София уверяват, че се работи по селекцията. На “Армията” вече подписаха с национала на Кабо Верде Стивън Перейра, а има информация, че още един чужденец е подписал договор с клуба, но неговото име се пази в тайна, докато не бъде представен официално в червената фланелка.








Поличби, обичаи и забрани за празника на 5 юли
Рецепта от тефтера на баба: Тиквички с ориз
Белград илюстрира най-големия страх на ЕС - кандидат, който не иска да се промени
Температурите стигат до 30° днес
25 храни за добра хидратация в летните жеги
2954 са вече жертвите след земетресенията във Венецуела
Toyota и Kawasaki форсират развитието на водородни системи
От първоаприлска шега до реалност - BMW M2 Dakar от Дубай
Електрическите коли в ЕС могат да заменят 190 млн барела петрол годишно
Chery заменя целия автомобил, ако батерията се запали
Робърт Уитакър: Никога не съм се чувствал по-добре, готов съм за полутежка категория
Макс Холоуей не изключва реванш с Джъстин Гейджи: Първо трябва да победя Конър
Джон Джоунс: Конър Макгрегър няма нужда да се бие, но се връща, защото обича спорта
Алин Перейра защитава титлата си срещу бивша шампионка на Bellator
Нискокалоричната диета може да помогне при заболявания на венците
Инфекциозни гастроентерити в детска възраст през лятото
Заболявания, които се подобряват от топлото време
Клинавче — народен лек за кръвно налягане и черен дроб
Коментари
Напиши коментар11:11 | 6 юни 2018 г.
13:05 | 5 юни 2018 г.
09:40 | 5 юни 2018 г.
Напиши коментар