Треньорът на Етър (Велико Търново) Красимир Балъков призна, че е имал предложение от ЦСКА, но не се стигнало до споразумение. Офертата на „червените“ обаче не била свързана с треньорския пост.
„Да, беше много реално това предложение, но аз съм го оставил зад гърба си и концентрацията ми изцяло е в отбора на Етър. Просто не подписахме договор с ЦСКА, това е абсолютно нормално, да дискутираш и говориш, и да не стигнеш до споразумение. В България предложението беше само от ЦСКА, и то не за треньор, а за ръководител в клуба”, коментира Балъков пред „Диема Спорт“.
Легендата на българския футбол добави, че е имал предложения от чуждестранни клубове, но ги е отхвърлил и в момента се е отдал изцяло на работата си във Велико Търново.








Децата ни затъват в капана на хранителните разстройства
МВР разби схема за рент-а-кар измами с коли за 900 000 евро (+СНИМКА)
В "България сутрин" на 13 юли от 9:30 часа: Има ли трансплантации у нас и насърчава ли се донорството?
Рецепта за хрупкави тиквички без пържене
Договорът "Боташ": Нито Турция, нито България са поставяли политически условия
Камионът при катастрофата в Дупница не нарушавал закона
BMW X5 на старо: плюсове и минуси
Continental улеснява максимално маневрирането с ремарке
Не може да бъде: Ducati направи ендуро мотоциклет
Европа слага край и на евтините китайски гуми
Ислам Махачев: Конър победи Конър. Поздравления, Макс
Резултати от UFC 329
Липсата на 1 час сън всяка нощ може да доведе до качване на килограми
Белези от ухапване по кожата – как да се справим?
Грижа за детската кожа през летните месеци
Фармацевти настояват за 25% увеличение на заплащането за рецепти по НЗОК
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар