Българският футболен вицешампион ЦСКА загуби с 0:3 (0:2) от Динамо Киев последната си контрола от лагера в Испания.

Украинският гранд надигра тима на Нестор Ел Маестро, а "армейците" така и не стигнаха до чисто положение в спаринга.

Динамо поведе още в третата минута, когато Виктор Циганков се възползва от асистенция на Бенямин Вербич и откри резултата.

В 35-ата минута Вербич удвои след самостоятелна акция. Минута преди края резервата Олександър Андриевски оформи класическия успех на киевчани.

Така ЦСКА завърши серията си от шест контролив Испания с баланс от две победи, две равенства и две поражения. Отборът се завръща в България на 5 февруари.

Състав на ЦСКА: Данте Стипица, Стойчо Атанасов, Николай Бодуров, Стивън Перейра, Станислав Манолев, Жанио Бикел, Кристиян Малинов, Мартин Смоленски, Жоржиньо, Енрике Рафаел, Мауридес (Тиаго Родригес, Рубен Пинто, Ангел Лясков, Валентин Антов, Едвин Джеси, Али Соу, Йоан Бауренски)