Най-младата състезателка в българския тим Боряна Калейн заяви, че е поласкана от факта да бъде част от отбора за световното първенство в София.
Калейн участва с три композиции (без бухалки), като вече изигра обръч и топка, а утре ще покаже съчетанието си с лента. Грацията зае престижното четвърто място на финала на обръч снощи.
"Доволна съм, че си изиграх съчетанието. Оттам насетне съдиите решават", коментира Калейн.
"Само гледах Невяна и Катрин и бях по-нервна от тях. Конкуренцията е много силна. Световно първенство е все пак, всеки показва най-доброто. Поласкана съм, че ми гласуваха доверие да съм част от отбора".
"Благодаря много. Напрежение винаги има. Не мога да кажа, че съм прекалено напрегната. Надявам се да покажа най-доброто от себе си", добави Калейн.








Проливни дъждове наводниха Мумбай (СНИМКИ)
Делян Добрев вече не е депутат от ГЕРБ
Шишков: Държавата не може да събори всички незаконни строежи
Жестокост: Намериха 8 убити малки кученца в село Вързулица
Народното събрание прие оставката на Делян Добрев
Абровски: Министерството въвежда система за проследяване на храните
Иван Шишков за АМ "Хемус": Не може да си позволим да се събори незаконно строителство в такъв мащаб
Напук на екологията - европейски държави вдигат максималната скорост
Какви проблеми крие Citroen C5 X на старо
Skoda Peaq: 7 места, до 300 к.с и над 610 км пробег
Кражбите на катализатори придобиват чудовищни размери
Давид Сабо-Тот: На SENSHI 32 Grand Prix искам да докажа, че мястото ми е сред световния елит
Махачев: Гари бяга и кара съперниците си да го преследват
Турки Алалших разкри тревоги за здравето си
Физиев: Победата на Гейджи над Топурия ме мотивира
Рани от залежаване в напреднала възраст – защо обездвижването уврежда кожата?
Хранителен режим при жлъчнокаменна болест
Условията, в които живеем, могат да влияят на скоростта, с която остаряваме
Хората, които харесват лук, по-рядко развиват диабет и високо кръвно
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар