• Шенол Гюнеш
  • 90’

Край на мача! Уелс направи страхотен мач и победи заслужено с 2:0 Турция.

• 90’

ГОООООООООЛ! 2:0 за Уелс! Конър Робъртс реализира след нов пас на Гарет Бейл. Уелс си гарантира трите точки в Баку.

• 90’

Поредно спасяване на Чакър, този път след удар на Гарет Бейл.

• 90’

Смяна в тима на Уелс - Нико Уилямс заменя Даниел Джеймс.

• 90’

Бърза контраатака за Уелс, при която Хари Уилсън изскочи сам срещу вратаря на турците. И той обаче не успя да го преодолее.

• 90’

Добавеното време на срещата ще бъде 4 минути.

• 90’

Жълт картон за Хакан Чалханоглу.

• 90’

Жълт картон за Крис Мефъм.

• 90’

Жълт картон за Бен Дейвис.

• 90’

Жълт картон за Бурак Йълмаз.

• 90’

Напрежение между футболистите на двата отбора. Страхотно меле в наказателното поле на Уелс. Реферът Артур Диаш се справи добре със ситуацията и ще опита да успокои страстите с жълти картони.

• 87’

ПРОПУСК ЗА ТУРЦИЯ! Демирал засече с глава центриране от ъглов удар, но Дани Уорд показа страхотен рефлекс.

• 84’

Голмайсторът на Уелс Аарън Рамзи е заменен от Хари Уилсън.

• 82’

Последна смяна за Турция. Кавечи заменя Юндер

• 79’

Бейл с нов пропуск. Лидерът на Уелс надскочи защитниците на Турция след центриране от дясното крило, но Чакър направи поредното си спасяване.

• 74’

Смените продължават с такава за Турция. Караман отстъпва мястото си на Дервишоглу.

• 73’

Смяна и в тима на Уелс. Итън Емпаду заема позицията на Джо Алън.

• 72’

Трета смяна в тима на Турция. Мулдюр заменя Мераш.

• 61’

ПРОПУСК НА БЕЙЛ ОТ БЯЛАТА ТОЧКА!!! РЕЗУЛТАТЪТ Е НЕПРОМЕНЕН! Лидерът на Уелс прати топката над вратата.

• 59’

ДУЗПА ЗА УЕЛС! Гарет Бейл бе спънат в наказателното поле и реферът посочи бялата точка. Имаше съмнение, че нарушението на Зеки Челик е извън наказателното поле, но след преразглеждане на ситуацията с ВАР решението на рефера остана непроменено.

• 58’

ОТГОВОРЪТ НА УЕЛС Е БЪРЗ! Отново Рамзи остана непокрит в наказателното поле и засече топката към вратата. Чакър отново демонстрира рефлекс.

• 54’

КАКЪВ ПРОПУСК НА ТУРЦИЯ! След центриране от ъглов удар, Демирал насочи топката към вратарското поле, където непокритият Бурак Йълмаз не успя да насочи допре топката. Капитанът на Турция трябва да съжалява за този пропуск.

• 53’

Далечен удар на Гарет Бейл, топката минава над вратата.

• 49’

Далечен удар на Чалханоглу. Дани Уорд улови без проблеми.

• 46’

Начало на второто полувреме.

• 46’

Демирал се появява в игра на мястото на Йокушлу

• 46’

Две смени в състава на Турция за началото на второто полувреме. Юсуф Язъджъ заменя Озан Туфал.

• 45’

Край на първото полувреме. Уелс води с 1:0 срещу Турция след гол на Аарън Рамзи от третия му опит сам срещу вратаря! Предстоят повече от интересни втори 45 минути в Баку.

• 42’

ГООООООООООООЛ! 1:0 за Уелс!!! Аарън Рамзи отново бе изведен зад защитата на Турция от Гарет Бейл и този път нямаше грешка. Трябва да отличим и гениалното подаване на Бейл! "Драконите" повеждат с 1:0.

• 38’

Бурак засече с глава едно центриране към вратата. Топката обаче мина далеч от целта.

• 37’

Страхотна контраатака на "Драконите" беше спряна с блестящо действие на Союнчу. Защитникът на Турция изби топката от краката на Гарет Бейл в блозост до наказателното поле.

• 29’

СТРАХОТЕН ШАНС ЗА ТУРЦИЯ! При последвалото изпълнение на ъглов удар Айхан стреля с глава, а топката бе избита в близост до голлинията.

• 29’

Караман е изведен на добра позоция в наказателното поле на Уелс. Ударът му е блокиран, а топката излиза в корнер.

• 24’

НОВ ГРАНДИОЗЕН ПРОПУСК НА РАМЗИ! Халфът на Уелс отново бе изведен зад защитата по перфектен начин от Гарет Бейл. Рамзи обаче стреля неточно над гредата.

• 17’

ПРЕТЕНЦИЯ ЗА ДУЗПА НА УЕЛСЦИТЕ! Центриране и напрежение в наказателното поле на Турция, Чаглар Союнчу успя да избие топката, включително с ръка, но главният рефер обаче не реагира.

• 13’

Нова хубава атака на "драконите". Даниел Джеймс центрира от лявото крило, а Кийфър Мур надскочи пазача си, но прати топката над вратата.

• 9’

Ето го и отговора на Турция! Ченгиз Юндер проби по дясното крило и намери около границата на наказателното поле капитана на тима Йълмаз. Нападателят отправи хубав удар, топката се отклони от тялото на защитник и мина покрай гредата.

• 6’

КАКЪВ ПРОПУСК ЗА УЕЛС!!! Гарет Бейл изведе Аарън Рамзи сам срещу вратаря на турците. Угурчан Чакър обаче спаси. Добро начало на срещата.

• 1’

Главният рефер Артур Диаш от Португалия даде началото на срещата!

• 0’

Здравейте приятели, азербайджанската столица Баку ще бъде домакин на мача от Група А на Евро 2020 между отборите на Турция и Уелс. Надяваме се да се получи интересен двубой, с много положения и голове, а най-интересното може да проследите с нас.