• 24 Томаш Пекхарт

Треньор:

• Ярослав Сихлави
  • 93’

Ето го и последния съдийски сигнал. Англия завършва като победител в своята група!

• 92’

Далечен удар на Крал, но твърде неточен. Този шут олицетворява цялостното поведение на чехите днес.

• 90’

Три минути добавено време. Публиката приема това с отегчение.

• 86’

Англия отбеляза втори гол, но страничният съдия развя флага за засада. Хендерсън бе в прегръдките на своите съотборници, но не за дълго.

• 84’

Джейдън Санчо също влиза в игра. Той заменя Букайо Сака.

• 80’

Играта стана изключително бавна. Темпото на игра спадна много и изглежда така сякаш двата тима нямат търпение мачът да свърши.

• 79’

Смяна и за Англия. Тайрон Мингс влиза на мястото на Джон Стоунс.

• 75’

Пекхарт влиза на терена. Той заменя голмайстора на чехите в турнира Патрик Шик

• 71’

Спокойни минути на стадион "Уембли". Англичаните демонстрират добро владеене на топката.

• 68’

Джуд Белингам заменя Джак Грийлиш.

• 67’

Рашфорд влиза на мястото на героя до момента Стърлинг.

• 65’

Хложек заменя Масопуст.

• 64’

Крал влиза на мястото на Дарида.

• 61’

Жълт картон за Борил.

• 60’

Пикфорд боксира балонно центриране в полето си. Дали Чехия изобщо търси равенството?..

• 55’

Нищо интересно в последните минути. Качеството в играта видимо спадна.

• 50’

Хубаво подаване към Кейн в пеналта, но нападателят се подхлъзна...

• 46’

Деклан Райс е заменен от Джордан Хендерсън.

• 46’

Шевчик влиза на мястото на Янкто.

• 46’

Играта е подновена!

• 45’

Край на първото полувреме!

• 43’

Силен удар на Кейн, но право в ръцете на Вацлик.

• 37’

Шоу центрира, получава се рикошет и Вацлик избива в корнер след бърза намеса.

• 35’

Сучееееек! Топката минава покрай лявата греда. Чехия можеше да изравни, но изпуска златен шанс. Преди това Янкто беше изпреварен при опит да бие акробатично.

• 34’

Англичаните обсаждат наказателното поле на противника си, но без успех.

• 28’

Пикфорд СПАСЯВА снаряда на Томаш Холеш! Чехия показва зъби!

• 26’

ПРОПУСК на Хари Кейн! Нападателят излезе сам срещу Вацлик, но вратарят спаси с една ръка!

• 24’

Букайо Сака не спира да тормози чешката отбрана, но е спрян пред наказателното поле.

• 20’

Англия владее топката в 65% от игровото време.

• 17’

Чехите просто не могат да "влязат" в мача. Много класа от страна на "Трите лъва".

• 12’

ГОООООООООООЛ! Англия заслужено открива резултата след многоходова акция. Джак Грийлиш центрира много меко почти от аутлинията към далечната греда, където Рахим Стърлинг бележи с глава.

• 11’

Много неточен удар и на Хари Кейн.

• 10’

Неточен удар с глава на Джон Стоунс.

• 6’

Англичаните поне засега показват, че няма да правят тънки сметки за потока си в елиминационната фаза.

• 2’

ГРЕДА за Англия след само 109 секунди игра! Рахим Стърлинг прехвърля вратаря, но кълбото нацели десния страничен стълб!

• 1’

Начало на мача!

• 0’

Здравейте, уважаеми читатели на Gol.bg. Заедно ще проследим двубоя от група "D" между Чехия и Англия, които имат по 4 точки и вече се класираха за осминафиналите. Предстои да разберем дали в двата лагера правят сметки за следващите си съперници или ще играят изцяло за зрителите и за своята чест. Да си пожелаем вълнуващ двубой и много голове в двете врати!