• Ярослав Сихлави
  • 96’

Удар отдалеч на Дарида, но доста встрани!

• 90’

6 минути добавено време!

• 87’

Жълт картон и за Томаш Калас. Времето на чехите обаче изтичаше.

• 83’

Жълт картон за Кърменчик заради бурна реакция.

• 82’

Опасен удар на Меле, но Вацлик запазва интригата.

• 81’

И Йенсев вместо Дилейни.

• 81’

Смяна за Дания. Андерсен вместо Кристенсен.

• 80’

И Дарида вместо Шевчик.

• 79’

Нови смени за Чехия. Видра вместо Шик в атаката.

• 78’

Опасен удар на Поулсен! Вацлик изби над гредата!

• 75’

Още 15 минути до края на редовното време. Дания продължава да води.

• 72’

Кяер отклони в корнер остър удар на Янкто, при който рискуваше да си отбележи и автогол.

• 71’

Нова смяна за Дания. Вас вместо Стригер Ларсен.

• 69’

Добър удар на Поулсен, но Вацлик се намесва сигурно.

• 64’

Нова смяна за Чехия. Челюстка получи контузия и бе заменен от Брабец.

• 62’

Поулсен стреля, но ударът му е блокиран. Датчаните изнесоха играта по-далеч от вратата си след гола.

• 60’

И още една смяна за датчаните - Норгор вместо Дамсгор.

• 59’

Смяна за Дания. Юсуф Поулсен вместо Каспер Долберг.

• 55’

Малко по-спокойни минути след гола на Чехия.

• 49’

ГОООЛ ЗА ЧЕХИЯ! Интригата се връща! Цоуфал центрира отдясно и Патрик Шик засече от въздуха, за да направи 1:2 с 5-ия си гол в турнира!

• 47’

Изстрел и на Барак, но Шмайхел отново спасява!

• 46’

Веднага удар на Кърменчик, който стресна Шмайхел, но стражът спаси!

• 46’

Масопуст отстъпва мястото си на Кърменчик.

• 46’

Очаквани 2 смени за Чехия. Янкто влиза вместо неубедителния Холеш.

• 46’

Начало на второто поувреме! Дания докосва полуфинала!

• 45’

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ! Много ефективен тим на Дания и 2:0 аванс срещу Чехия.

• 42’

НОВ ГОЛ ЗА ДАНИЯ! При това страхотен! Меле даде феноменален пас с външен фалц отляво, Брайтуайт се размина, но зад гърба му Каспер Долберг засече от въздуха и отбеляза!

• 38’

Контраатака за Дания! Силен удар по диагонала на Дамсгор, но Вацлик направи отлично спасяване!

• 35’

Точен удар на Холеш, но без проблеми за Шмайхел, който спокойно улови.

• 32’

Предимството на чехите се засилва.

• 27’

Пробив на Брайтуайт отдясно, но твърде амбициозен удар по диагонала, който бе от малък ъгъл и нямаше как да бъде успешен.

• 22’

Грешка на Шмайхел, която за малко да бъде фатална! Вратарят лошо изчисти, Масопуст напредна и изведе Холеш, който стреля по диагонала, но Шмайхел излезе и отлично го затвори, за да спаси!

• 17’

Удар на Дилейни, но покрай вратата! Това бе много добра ситуация!

• 14’

След свободен удар топката бе избита и Шевчик стреля от въздуха, но много неточно. Все пак чехите се окопитиха.

• 13’

Дания бе близо до нов гол! Дамсгор успя да се измъкне зад защитата, но стреля слабо, а и Вацлик се намеси.

• 12’

Хубав пробив на Патрик Шик, който нахлу отдясно, отвори си позиция и стреля с левия крак, но ударът бе блокиран от Кристенсен.

• 9’

Два поредни корнера за датчаните, които този път не донесоха нищо.

• 5’

ГОООЛ ЗА ДАНИЯ! След корнер Томас Дилейни остана абсолютно сам и вкара с глава! Страхотен старт за Дания!