Управата на ФК Струмска слава Радомир се е договорила с футболистите на тима заплатите им да бъдат намалени с 50%, съобщи общинският пресцентър.
Играчите са се съгласили при липсата на тренировъчен процес месечните им възнаграждения да спаднат наполовина. Намалението на заплатите на футболистите ще бъде в сила до края на извънредното положение у нас.
“Искам да уверя обществеността в Радомир, че Струмска слава ще продължи да бъде част от професионалния футбол. Благодаря на футболистите, че се съгласиха на тази мярка."
"Убеден съм, че ако първенството бъде подновено след края на извънредното положение, нашият отбор ще запази възходящата си форма и добрите резултати, които демонстрирахме в последните мачове от първенството”, заяви кметът на Радомир Пламен Алексиев.








Патриарх Даниил подкрепи Радев за сваляне на санкции срещу Русия
Инсулт покоси шофьор на АМ "Тракия", с опасност за живота е
Експерти за войната по пътищата: Институциите броят жертвите, докато корупцията управлява системата
Патриарх Даниил за отказа ни да наложим санкции на патриарх Кирил: Смела постъпка
В София: Лек автомобил “влезе” в дентален кабинет
Бруталната жега идва на Балканите: От днес за пет дни напред пускаме бавния грил
Вдигането на винетките няма да реши кризата с пътищата
Кралиците на употребяваните коли – те почти не спират
Малко промени, но на място - тестваме обновения Opel Astra
САЩ забрани продажбите на шведска марка, свързана с китайци
Най-ефективните начини за пестене на гориво при шофиране в града
Шон Стрикланд планира първа защита на титлата през декември
Пади Пимблет нападна Арман Царукян: Не заслужава битка за титлата
Битка на Флойд Мейуедър е отменена заради съдебен спор
Джъстин Гейджи постигна повече дори от Хабиб и Махачев
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Нова терапия дава надежда за възстановяване след тежки гръбначни травми
Кокцидиоидомикоза – гъбичната инфекция, която имитира пневмония
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар