Гол на влезлия минута по-рано Андре Грей донесе победата на Уотфорд над Кристъл Палас с 2:1 и класира Стършелите за полуфиналите в ФА Къп.

Така тимът ще участва в тази фаза от турнира за втори път в последните 4 години и сега ще се надява да стигне и до мача за трофея.

Етиен Капу откри за домакините в 27-ата минута, след като вратарят Гуаита не успя да избие една топка след корнер, Каткарт я върна към своя съотборник, който вкара на празна врата.

В 62-ата минута защитникът на Уотфорд Маряпа опита да играе технично, но не успя да прехвърли Миши Батшуай, като след рикошет в нападателя той се измъкна сам срещу вратаря и отбеляза за 1:1.

В 79-ата минута обаче, Роберто Перейра даде прехвърлящо подаване в наказателното поле, където току що появилия се на терена Андре Грей отклони от въздуха, за да реализира победния гол и по този начин Стършелите за 7-и път ще играят на полуфинал в най-стария футболен турнир.