Сасуоло завърши 2:2 срещу гостуващия Болоня в среща от десетия кръг на италианското футболно първенство.

Възпитаниците на Роберто Де Дзерби записаха второ поредно равенство в калчото и с 15 точки заемат седмото място в подреждането.

Болоня пък нямат успех вече в трета последователна среща от шампионата и с 9 пункта е 16-ти в класирането.

Гостите започнаха по-добре и поведоха в резултата още във втората минута.

Федерико Сантандер отне топката от противников защитник и изпрати прострелно центриране по земя към Паласио, който се разписа с мощен удар.

Сасуоло бързо изравни. В 17-ата минута Марлон прати топката в мрежата след асистенция на Берарди.

През второто полувреме двубоят продължи двуостро, като Ибрахима Мбайе в 56-ата минута даде нов аванс на Болоня. Защитникът се разписа след разбъркване в полето на домакините.

В 85-ата минута Кевин-Принс Боатенг от дузпа фиксира крайното 2:2.