Турнирът за Суперкупата на Испания ще се играе в Саудитска Арабия в следващите три сезона.
Испанската футболна федерация склони на сделката срещу 40 милиона евро, като мачовете за трофея ще се играят в Саудитска Арабия през 2020, 2021 и 2022 година, съобщи АС.
Посредник при преговорите е бил защитникът на Барселона Жерар Пике.
Според информацията Футболната федерация на Испания е настояла в договора да бъде записана точка, че жените ще имат неограничен достъп до стадиона по време за мачовете.
Първото издание на турнира по новия формат ще се състои от 8 до 12 януари догодина и в него ще участват Барселона, Валенсия, Атлетико Мадрид и Реал Мадрид.








Рецепта за тиквички с чесън и копър на тиган
Какво не знаем за траките и старите българи?
Моторист загина в Русе
Как да се предпазите от кърлежи това лято?
Ямал: Мечтал съм да бъда на Световното, последният турнир гледах от класната стая
Германия започва масова депортация на афганистанци
30-годишен моторист загина при катастрофа в Русе
Последното Lamborghini с чист V12 вече струва двойно
Ford жертва по един двигател на ден, за да реши големия си проблем
Електромобилите с голям пробег се превръщат в проблем
Най-добрият двигател на Maserati става хибрид, но не и PHEV
Дейна Уайт за оплакванията на Алекс Перейра: Той не е човек, който търси оправдания
Джъстин Гейджи: Не мисля за отказване, а Топурия няма да получи незабавен реванш
Виктор Скерлев с бронз от Големия шлем в Монголия
Терънс Крауфорд не прие оправданията на Ерол Спенс за битката им през 2023 година
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Психиатрична помощ, ТЕЛК и домашно насилие на фокус в здравното министерство
Ето колко крачки трябва да правим на ден, за да сме здрави
Хранителни интоксикации - как да ги разпознаем?
Коментари
Напиши коментар23:49 | 11 ное 2019 г.
23:18 | 11 ное 2019 г.
Напиши коментар