Уругвай победи с 1:0 Уелс във финала за "Китай къп". Единсон Кавани отбеляза единственото попадение в мача в 49-ата минута. Нападателят на Пари Сен Жермен изигра своя мач номер 100 за националния тим.

Още във 2-ата минута удар на Луис Суарес срещна гредата, след като бе изведен от Бентакур. Последва пропуск на Единсон Кавани, а в 30-ата минута Суарес за втори път прати топката в гредата. В края на полувремето футболистите на Райън Гигс можеха да открият резултата, но удар на Воукс бе майсторски спасен от Муслера.

Четири минути след подновяването на играта Диего Годин пусна дълъг пас към Кристиан Родригес, който намери Кавани на празна врата и той откри резултата. До края на срещата Суарес и Кавани направиха още куп пропуски пред вратата на противника.