Футболът не е същият без хората по трибуните. Това е основният извод след завръщането на Бундеслигата след прекъсване заради пандемията от коронавирус и Арсен Венгер го признава в свое изказване.
Бившият мениджър на Арсенал, който сега работи във ФИФА, е на мнение, че футболът без публика в дългосрочен план не е решение.
Но за момента е най-доброто възможно, което може да се направи. Венгер смята, че играта без привърженици ще причини трайни щети, ако продължи прекалено дълго.
„Мачове пред празни трибуни е решение за близкото бъдеще, но не и за далечното – катогоричен е французинът, цитиран от "България днес". - Не можеш да си представиш цял сезон без никакви зрители."








Демерджиев: Невзоров разкрива как длъжностни лица са си затваряли очите
Край на неравенството: Мъже и жени ще получават еднаква заплата за една и съща работа
Григор Димитров започна с победа в Майорка
Обедна емисия
Божанов: Идеята за осигуровки на държавните служители получава подкрепа
В Тристранката не се разбраха за осигуровките на държавните служители
НТ пусна билетите за "Физика на тъгата" с Теодора Духовникова и Валентин Ганев
Nissan спира работа по електрическия Qashqai
BMW 3-Series 2018 срещу Audi A4 2018: Кое е по-надеждно
Китайци направиха най-черната автомобилна боя
Tesla Model 3 на автопилот се вряза в къща и уби жена
Шампионката по борба Жанет Немет е починала след инцидент в комплекс „Диана“
Шакур Стивънсън планира ранно оттегляне от бокса
Бойната карта на SENSHI 32 Grand Prix
Волкановски: Съдията позволи на Ган да удря Перейра в тила (ВИДЕО)
Грижа за кожата на бебето: Адаптационни прояви, нормални кожни особености и сухата кожа при новороденото
Какво ни казват феталните движения?
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар