Треньорът на ЦСКА Стамен Белчев остана недоволен от равенството между "червените" и Левски (2:2). Специалистът се оплака и от съдиите, които според него ощетяват "армейците" не само в този мач.

"Трябваше през първото полувреме да затворим мача. След получения гол през втората част отборът ни прие играта в собствената си половина. Необяснимо беше това за мен. Дадохме сами инициативата на съперника си.

Трябва ни повече самочувствие при владеенето и задържането на топката. Трябва да сме по-спокойни, за да се получат нещата. Без да съм гледал повторенията, няма как да коментирам спорните ситуации.

Играем всеки мач за победа. Необходимо е постоянство през целия мач. В много положения, не само в този мач, бяхме ощетени през сезона", сподели Белчев.