Треньорът на ЦСКА Стамен Белчев обеща, че ще работи здраво, за да може да зарадва феновете с титла и Купа на България. Специалистът призна, че емоциите от победата над Лудогорец все още не са утихнали, а ключът за успеха над "орлите" е бил в силния "червен" колектив.
Белчев сподели, че има уверението от своите шефове, че "армейците" няма да се разделят със своите основни футболисти. Ето какво още каза той в предаването "Спорно за спорта" по BiT.
"Емоциите от победата над Лудогорец все още не са утихнали. Поздравявам футболистите за старанието и желанието, което показаха не само в този мач, но и през целия сезон. Ние и Лудогорец показваме най-добрия футбол в България. Надделяхме над тях с колективни действие. Възползвахме се от шансовете си в атака.
Ръководството излезе с декларация, че няма да продаваме основни футболисти. Всеки треньор би останал доволен, когато си запази основните играчи и има цели пред отбора. Дано с новите попълнения вдигнем още повече нивото. Привлякохме един добър играч като Бланко. Няма да бъде коректно, ако ви разкажа трансферните ни планове. ЦСКА не трябва да се лишава обаче, когато има шанс да вземе добър футболисти. Всичко зависи от преговори, договорки и т.н", сподели специалистът.
"Мисля, че конкуренцията за титлата е между нас Лудогорец и Левски. Имат добър треньор, футболисти. Също така влизаме в плейофи, всеки мач ще бъде дерби и може да има много изненади. Винаги има какво да се желае. Така е и при нас. Отборът показа добри игри, но искам да сме още по-уверени. Футболистите да се забавляват на терена, да бъдем агресивни и в двете фази на играта. Трябва да имаме търпение.
"Победата ни над Лудогорец в Разград върна интригата в първенството. Имаше и мачове, в които играхме добре, но изгубихме точки. Благодаря на феновете за подкрепата през цялата година. Желая им весело посрещане на празниците. Обещавам да работя и да дам всичко от себе си, за да може ЦСКА да подобри играта си и да спечели титла и купа", добави той.







Грипът настъпва: Увеличават се случаите на Ковид-19
Мъж откри брат си пребит до смърт в двора на къща в Перник
"Няма да има плаж, риба, туристи": Рибари от Ахтопол са притеснени от авариралия кораб
Осми декември с кауза: Студенти в Свищов помагат на деца с увреждания
Зафиров: Искаме бюджет, който отговаря на реалността и ни сплотява
Задържаха кримка за смъртта на 61-годишен мъж в Перник
Биляна Якова към Благомир Коцев: Безкрупулен лъжец си
Шофьор загина след удар в дърво на пътя София - Варна
Hyundai възражда един от най-забавните си модели
Къде е най-вероятно да ви излъже таксиметров шофьор
10 коли, които бяха близко до съвършенството
Завръщането на Toyota MR2 е все по-близо
Състезателите по КУДО от област Велико Търново спечелиха 7 златни, 7 сребърни и 2 бронзови отличия от държавното първенство
Шампионски манталитет: Ян разкри мислите си преди петия рунд с Двалишвили
Чимаев към Двалишвили: Върни се по-силен!
Дейна Уайт коментира отнемането на титлата на WBC от Крауфорд
Нов флуоресцентен сензор за ДНК увреждания – пробив в изследванията на рак и стареене
Гъбите – богати на витамини и добър заместител на месото
Защо са важни антиоксидантите за кожата?
Д-р Даниел Ставрев: 35 вече не е граница за успешна инвитро процедура, а индивидуална величина
Коментари
Напиши коментар03:43 | 19 дек 2017 г.
00:53 | 19 дек 2017 г.
23:23 | 18 дек 2017 г.
23:17 | 18 дек 2017 г.
22:48 | 18 дек 2017 г.
22:34 | 18 дек 2017 г.
22:33 | 18 дек 2017 г.
22:22 | 18 дек 2017 г.
Напиши коментар