Лудогорец направи удар още при първия си входящ трансфер от чужбина за лято 2018. Договор със седемкратните шампиони подписа един от капитаните на румънския национален отбор - Драгош Григоре, съобщи официалният сайт на клуба. Централният защитник започва тренировки с "орлите" на 7 юни в Смолян.
Драгош Григоре е твърд титуляр в националния отбор на Румъния, в който до момента е записал 33 мача. Григоре игра основна роля в тима на северните ни съседи по време на европейското първенство във Франция през 2016 г., където Румъния бе в група с домакините, Албания и Швейцария.
Григоре започва кариерата си в Тимишоара, како през 2008 г. преминава в Динамо (Букурещ). С екипа на столичния отбор защитникът за шест сезона изиграва 135 мача и вкарва 9 гола. Следва трансфер във френския Тулуза, където Драгош записва 27 мача.
От 2015 г. Драгош Григоре е футболист на катарския Ал Сайлия. До момента румънецът 65 мача с 5 гола с фланелката на арабския отбор.
Както е известно, Лудогорец вече реализира и друг входящ трансфер. В отбора се завръща добре познатият халф Димо Бакалов. Той бе част от първия шампионски тим на Лудогорец, като записа името си в историята на седемкратния шампион с това, че реализира първия гол в "А" група срещу Берое за победата с 2:1.
Лудогорец ще обяви допълнително кога двамата нови футболисти ще бъдат представени официално.







Времето днес: Облачно, но с температури до 13 градуса
Хороскоп за 10 декември: Приятна среща за Лъвовете, Везните да слушат интуицията си
Нагло паркиране в София: Гаражи непрекъснато са блокирани
Сигнал от Бургас: Контейнер за боклук е оставен в центъра на ключово кръстовище
Защо Ричард Гиър е получил 20-годишна забрана да бъде водещ на "Оскарите"?
Кели Кларксън най-лесно пише коледни песни
5 вълшебни билки, които спират косопада
10 от най-великите творения на Zagato
Камионите Freightliner Cascadia ще виждат като хората
Вижте 128-годишната история на Rolls-Royce в 4-минутен клип
Без изненади - японски марки правят най-здравите нови автомобили
Брендън Морено недоволен от спирането на мача на UFC 323
Тръмп: Грандиозното UFC шоу пред Белия дом ще включва 8–9 шампионски двубоя
Али Юзеир се завърна в стил: зрелищен нокаут за по-малко от три минути на SENSHI 29
Мераб Двалишвили: „Ще се върна по-силен и ще си върна пояса“
Защо тялото ни търси тишината?
Селективен мутизъм: Когато думите на детето замръзват от страх
Какво е влиянието на епигенетиката при ендометриозата?
БАПЗГ организира протести в цялата страна от сряда заради ниските минимални заплати в последните проектобюджети
Коментари
Напиши коментар20:38 | 4 юни 2018 г.
18:15 | 4 юни 2018 г.
16:09 | 4 юни 2018 г.
14:39 | 4 юни 2018 г.
14:12 | 4 юни 2018 г.
13:43 | 4 юни 2018 г.
12:14 | 4 юни 2018 г.
Напиши коментар