Испанският Бетис ще направи през зимата втори опит да привлече Олександър Зинченко от Манчестър Сити, след като през лятото не се разбра с англичаните. 21-годишното украинско крило не може да си намери място в Сити и те предпочитат да го пратят на друго място.
Първоначално испанският Бетис искаше да го вземе под наем и именно поради тази причина не се стигна до сделка, тъй като Манчестър Сити иска да го продаде. Според вестник АС, макар и по-слаб, интерес към украинеца има и от Наполи.
Самият футболист, който преди година беше даден под наем на ПСВ Айндховен, има само два мача за Манчестър Сити през тази есен и се надява да си намери отбор, където да играе редовно. Във втория отбор дори го пробваха и като ляв бек, тъй като има и други опции за крилото.








Скандалът за Бюджет 2026: От обвинения за рекордни харчове до сравнения с Бърни Мадоф (ВИДЕО)
Калин Стоянов: Страната тъне в кризи, Демерджиев да излезе от TikTok
Държавата липсва в битката с катастрофите: Единствено брои загиналите и ранените
15 км опашка се изви на Кримския мост, хората се евакуират ВИДЕО
Икономист: Бюджетът е в червено, след като дефицитът е двойно над установения
Haval показа новия си флагман
Имате черна кола? Ще страдате през следващите дни
Тези коли имат най-големите шансове за огромен пробег
Малко промени, но на място - тестваме обновения Opel Astra
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Симеон Щерев призова да спрат спекулациите около смъртта на Жанет Немет
Шон Стрикланд планира първа защита на титлата през декември
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Нова терапия дава надежда за възстановяване след тежки гръбначни травми
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар