Временният мениджър Оле Гунар Солскяер е помогнал за връщане на увереността и свободата в състава на Манчестър Юнайтед, заяви халфът на "червените дяволи" Пол Погба. Френският национал е на мнение, че норвежецът трябва да остане за постоянно начело на 20-кратните шампиони на Англия.
"Искаме той да остане. Резултатите са невероятни. Имам изключително добри отношения с него, а неговите отношения с всички футболисти са на същото ниво. Когато един футболист е щастлив, нормално е всички да искат нещата да продължат по същия начин".
"Солскяер знае всичко за и в клуба и заслужава да остане. Той върна увереността във футболистите и в отбора. Това ни даде огромна свобода и отново се наслаждаваме на играта. Загубихме тази радост заради резултатите ни през по-ранната част от сезона", заяви 26-годишният Погба пред британските медии.
Солскяер замени Моуриньо през декември и резултатите в Юнайтед се подобриха значително.
"Не искам да говоря за миналото, говоря само за бъдещето. Точно то има значение. Може би загубихме част от увереността ни, а нещата отидоха в грешна посока", каза още Пол Погба. Манчестър Юнайтед е на пето място в класирането във Висшата лига, а на четвъртфиналите в Шампионската лига ще се изправи срещу испанския Барселона.








В Слънчев бряг: Украинец умря на масата, румънец се удави
Започна мандатът на новия състав на ЦИК
Тръмп "ще направи, каквото трябва", ако Иран не спазва споразумението
Спирачките с течност отиват в историята
Toyota отива на съд за плагиатство
Бензиностанция предложи награда за залавяне на крадец на гориво
Защо Bugatti Tourbillon използва самолетни гуми
Кикбокс сензацията Жулиен Риков е устремен към нова победа на SENSHI 32
Олимпийският шампион Магомед Рамазанов подписа с RАF
Джо Роугън: Гейджи срещу Топурия е най-великата битка в историята на ММА
Турки Алалших готви мегасблъсък между Наоя Инуое и Джеси Родригес
Пътуване със самолет при запушен нос – как да избегнем болка в ушите?
179 научни доклада представиха бъдещето на психичноздравните услуги на конференцията ENMESH в София
Над 30 населени места в Родопите вече разполагат с модерна ЕКГ апаратура за кардиологична диагностика
ВМА модернизира ключово звено за лечение на най-тежките пациенти
Коментари
Напиши коментар19:37 | 20 мар 2019 г.
Напиши коментар