Треньорът на Милан Дженаро Гатузо бе разочарован след равенството 1:1 като гост на Торино, което направи почти невъзможно класирането на тима за Шампионската лига през следващия сезон.

„Може би бяхме изморени в последните 20-25 минути, но можехме да решим срещата по-рано. Това е проблем, върху който ще трябва да поработим. Правим едни и същи грешки при статичните положения. Торино обаче заслужаваше точката. Те дори можеха да победят, както и ние след този пропуск на Абета в последната минута.

Трябва да разберем, че трябва да подобрим представянето си, за да печелим срещата. Пропуснахме много точки през сезона. Истина е, че не вкарваме много голове, но играхме добре в някои от тези равенства.

Но нека не забравяме, че в последните години губехме тези мачове, така че трябва да сме доволни от точката. Ще се борим да класиране в Лига Европа, а освен това ни предстои и финал за Купата с Ювентус“, каза Гатузо.