Една от звездите на Уувърхемптън – Адама Траоре, заяви, че би преминал в Реал Мадрид, въпреки че е юноша на Барселона.
През този сезон 24-годишният халф-бек прави фурор във Висшата лига и името му вече е свързвано с испанските грандове. Ливърпул и Манчестър Сити също са по петите му.
"Няма да е проблем за мен да премина в Реал Мадрид. Не затварям вратата към подобни възможности, това е реалността. Няма значение дали Реал или Барселона могат да позвънят, манталитетът ми е да продължа да израствам като играч. Не съм обиден на Барса. Няма смисъл да имам проблеми с целия клуб поради решенията на определени хора".
"Имам много повече добри спомени от лошите. Но когато дойде време да решавам бъдещето си, за мен не е проблем, ако се преместя в Мадрид. Всичко ще бъде решено на базата на предложения", заяви Траоре.








САЩ удължиха срока за купувачите на "Лукойл" до 25 юли
Жега: Швейцария с рекорд за юни, болниците в Париж са претоварени
Зеленски: Одобрих 40-дневна операция срещу Русия, целта е прекратяване на войната
Как работят виртуалните предавки на Porsche Taycan
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Адските жеги в Европа предизвикаха стачка в завод на Stellantis
Мечка разби чисто нов Ford F-150
Крис Сайборг обяви последния мач в кариерата си
Антъни Джошуа е готов да обсъди битка с Тайсън Фюри в САЩ
Пади Пимблет не изключва битка в полусредна категория и хвърля око на Макгрегър
Чарлз Оливейра: Макгрегър е избрал Холоуей вместо мен за завръщането си
Кокцидиоидомикоза – гъбичната инфекция, която имитира пневмония
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Парамедиците излизат от сивата зона: приет е новият държавен стандарт
Франция потвърди първи случай на ебола
Коментари
Напиши коментар15:47 | 22 фев 2020 г.
10:33 | 22 фев 2020 г.
02:23 | 22 фев 2020 г.
00:32 | 22 фев 2020 г.
Напиши коментар