Григор Димитров ще се завърне на корта срещу Юичи Сугита на турнира в Ротердам и ще изиграе първия си мач след контузията в ръката, заради която пропусна турнира в София.
Гришо и японецът могат да стартират най-рано на 12 февруари, когато официално започва надпреварата, но е по-вероятно да играят ден по-късно, тъй като двубоят им е последен от долната половина на схемата.
Хасковлията и японецът имат два мача помежду си, като и в двете срещи победата е за българина - 2016 година в Канада и 2017-а в САЩ.
При победа, във втори кръг Димитров, може да срещне победителя от мача между Филип Крайнович и младия Феликс Оже-Алиасим.
Лука Пуй е най-високопоставеният тенисист, който Григор може да срещне на четвъртфинал, а в половината на българина отново е и Давид Гофен, като този път двамата могат да се срещнат чак на полуфинал.








Призив за помощ: Спасителят на Сашко от Перник пострада тежко при инцидент
Рецепта от тефтера на баба: Таратор
Деца караха е-тротинетки в училищен двор, глобиха родителите
Ferrari 550 с атмосферен V12 се завръща в нов вариант
Влогър изкупи 200 изоставени коли наведнъж
Tesla с 25% ръст на продажбите най-вече заради Европа
Деца превърнаха Ferrari за 530 000 долара в пързалка
Джордан Бъроуз дебютира в RAF срещу Шон Брейди
Уилям Скъл се завърна на победния път с успех в Германия
Усик преговаря със Zuffa Boxing за прощален мач срещу Дионтей Уайлдър
Лиъм Паро преговаря за шампионски мач срещу Мани Пакиао
Нискокалоричната диета може да помогне при заболявания на венците
Инфекциозни гастроентерити в детска възраст през лятото
Заболявания, които се подобряват от топлото време
Клинавче — народен лек за кръвно налягане и черен дроб
Коментари
Напиши коментар09:22 | 10 фев 2018 г.
Напиши коментар