Евертън ще се опита да привлече през летния трансферен прозорец десния бек на ПСЖ Тома Мюние, твърди "Сън".
"Карамелите" искат да се подсилят в дясната зона на отбраната и виждат в лицето на белгийския национал идеално попълнение.
По принцип отборът от Ливърпул разполага с Шей Коулман на тази позиция, но той счупи крак през 2017 година и в момента не се представя на най-високото равнище, след като се завърна след тежката контузия, която получи преди около две години.
Самият Мюние заяви преди време, че ще бъде отворен да смени клубната принадлежност, ако не получава шанс да играе редовно за парижани.
От началото на сезона той получава шансове да се изявява в тима на Томас Тухел, но все пак самият играч не се чувства особено комфортно във френската столица и не е изключено да смени клуба с тима от Висшата лига.








Катастрофата на "Тракия": Шофьорът е с 20 нарушения и старо ПТП на същото място
Опаковките са сред основните замърсители и могат да бъдат опасни за здравето
МВнР: Няма пострадали българи при земетресенията във Венецуела
Седемнадесетгодишен младеж загина след сбиване в Атина
Бюджетът е пълна катастрофа, нужни са болезнени реформи
Ана Моура се завръща в България след 11 години
Винетките поскъпват с 30 % от 1 август
Масов агрегат поставя под въпрос надеждността на Toyota
BYD променя стратегията си – отказа се от завод в Турция
Японски марки признаха за лошо качество на американските си коли
Еди Хърн: Не искам мир с Дейна Уайт – харесва ми тази война
Треньорът на Илия Топурия: Може да се завърне в октагона още през декември
Майлс Симсон срещу Оливър Лангуа-Рос на SENSHI 32
Ветеран в UFC защити Порие: Защо да не се напие в Деня на бащата?!
Вкусните и евтини храни, които всички имаме вкъщи – знаем ли с какво са полезни?
Рефлексотерапия – има ли реален ефект?
Защо бебетата хълцат в утробата?
Защо при ин витро понякога се получават малко яйцеклетки въпреки нормален яйчников резерв?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар