Радамел Фалкао се разписа два пъти след почивката, а Монако завърши 2:2 срещу домакина Анже в мач от 27-ия кръг на френското футболно първенство.

Монегаските записаха пети пореден мач без поражение в Лига 1 и с 26 точки остана на 16-ото място. Флавиен Те откри резултата в средата на първото полувреме, а малко преди почивката отново той удвои.

Анже, обаче, не успя да запази преднината си през втората част и прекъсна серията си от три поредни домакински победи.

Фалкао намали в 49-ата минута след извеждащо подаване в ляво в пеналта на Александър Головин, а десет минути преди края колумбиецът вкара за 2:2 от дузпа, отсъдена за нарушение на Исмаел Траоре срещу резервата Винисиус.
Анже е 12-и с 34 точки.

Реймс стигна само до домакинско 2:2 срещу закъсалия Амиен, но с 42 точки се изкачи на петото място.

Гостите, които са 17-и с 25 точки, взеха аванс от два гола в края на първото полувреме, но след почивката резервите Булайе Диа и Матийо Сафаро донесоха точката.