ЦСКА постигна победа с 3:1 над втородивизионния Кариана (Ерден) в контролна среща, която се игра в Панчарево.

Гостуващият тим определено затрудни един от грандовете на родния футбол, а пък в играта на "червените" го нямаше този проблясък, който всички искаха отборът да се види при новия треньор.

В 17-ата минута Евандро можеше да се разпише и да открие резултата, но неговият удар премина покрай лявата греда.

В 28-ата минута Пинто пробва удар от 20 метра, а стражът на гостите Начев изби топката. При добавката Уот бе точен, но заради засада голът не бе зачетен.

Четири минути след това Кариана откри при първата си по-опасна атака, като Тодоров засече с глава прекрасно центриране от корнер.

В 35-ата минута обаче ЦСКА стигна до изравняване след гол на Тиаго Родригес от 20-ина метра, а в ситуацията стражът на Кариана не се намеси по най-добрия начин.

След почивката треньорът на домакините Милош Крушчич започна със смените и пусна в игра Соу, Кери, Малинов и Антов.

В 72-ата минута Тиаго донесе пълния обрат за домакините, след като бе точен след удар от границата на наказателното поле.

Три минути след това Соу не успя да вкара и от добра позиция шутира покрай вратата, а в 90-ата минута все пак гамбиецът бе точен от дузпа за крайното 3:1.

ЦСКА-СОФИЯ - КАРИАНА 3:1