
Рома обяви трансфера на Василис Торосидис от Олимпиакос. Вълците се договориха с гръцкия клуб и халфа пристига в Рим още до края на месеца. Преговорите между италианците и Олимпиакос започнаха преди около седмица.
Напиши коментар
Договорът на Торосидис с Олимпиакос изтичаше през лятото. От Рома обаче платиха 400 000 евро на тима от Атина, за да си осигурят услугите на фланговия футболист още сега.
Гръцкият национал прекара пет години в Шкода Ксанти и шест години в Олимпиакос. От началото на миналия сезон именно Торосидис водеше актуалния първенец на Гърция с капитанската лента.
През настоящата кампания 27-годишният Торосидис е участвал в дванадесет шампионатни срещи и е отбелязал едно попадение. В Шампионската лига пък Торосидис има пет мача и един гол, отбелязан във вратата на Монпелие.
Десният халфбек ще бъде вторият гръцки играч в състава на Рома. Въпреки че привличането му първоначално събуди известно учудване сред привържениците на римляните, 21-годишният Панайотис Тахцидис вече успя да се наложи в тима на Зденек Земан.
Коментари
Напиши коментар22:39 | 23 яну 2013 г.
21:55 | 23 яну 2013 г.
21:48 | 23 яну 2013 г.
20:54 | 23 яну 2013 г.
20:41 | 23 яну 2013 г.
Напиши коментар