Лукаку премина на "Стамфорд Бридж" през 2011-та година, но не получи много шансове и бе предимно резерва. Затова през следващата година премина под наем в Уест Бромич, където записа впечатляващ сезон. В общо 38 мача той вкара 17 гола.
През пролетта той на няколко пъти коментира, че не вярва да получи много шансове в Челси, а държи отново да е титуляр. Заговори се дори за интерес от Борусия Дортмунд. Сега обаче след идването на Моуриньо нещата явно са се променили напълно.
"Да, говорихме с него. Но аз искам да запазя този разговор в тайна, защото когато имаш личен разговор с мениджъра, нещата трябва да останат между теб и него", коментира Лукаку пред Скайспортс.
"Имахме добър разговор и сега всичко зависи от мен. В момента не обмислям нов престой под наем. Човек никога не знае, но в момента мисълта ми е изцяло върху Челси".
"Върнах се в клуба, за да се справя добре в предсезонната подготовка. И ако направя добра подготовка мисля, че ще получа място в състава и да се надяваме, че ще съм титуляр".
"Миналата година имах страхотен сезон в Уест Бромич и мисля, че имам качествата да се справя и тук. Но всичко зависи от мен. Ако не се справя добре, тогава ще мисля за наем".

Ново изследване показва как океанът може да се превърне в енергиен източник за хилядолетия
Румъния рискува да загуби до 1 млрд. евро по НПВУ заради политически спор
Късна емисия
ЦСКА 1948 победи Спартак Търнава с 5:3 след дузпи
Прасковените нокти превзеха летния сезон
Защо Русия засилва връзките си с Мадагаскар: Отговорът е в географията
Този трик държи напитките в колата студени през лятото
Какво се случва в двигателя на спортен мотоциклет при 14 000 об/мин
Mercedes връща G-Class Cabriolet като брутален AMG G 63
Шест много устойчиви на ръжда бизнес седана
Подготовката на националите по бокс продължава + ВИДЕО
Почина големият боксов съдия Симеон Стоядинов
Джервонта Дейвис в Zuffa Boxing? Дейна Уайт потвърди разговорите
Джони Уокър отпадна от UFC Белград заради липса на съперник
Лятната ваканция и здравето на децата: Защо липсата на режим крие рискове и как да помогнем на детето
Инжекционен контрацептив е свързан с риск от менингиом
Първи форум по медицинска етика у нас организира МУ–Плевен
Защо миенето на ръцете е толкова важно?
Коментари
Напиши коментар17:32 | 15 юли 2013 г.
17:28 | 15 юли 2013 г.
17:24 | 15 юли 2013 г.
17:23 | 15 юли 2013 г.
17:08 | 15 юли 2013 г.
Напиши коментар