До този момент Соколов е лидер в класацията за най-резултатен състезател със 131 точки от петте изиграни мача. Далеч зад него са Иван Зайцев (Италия) и Александър Атанасиевич (Сърбия). Сега Соколов и Зайцев ще имат възможност да покажат възможностите си един срещу друг в пряк двубой. Срещата е утре вечер от 19.00 часа.
"За да победим Италия трябва да играем на върха на възможностите. Освен това според мен трябва да сме много агресивни - нещо, което показахме в мачовете с Полша и Германия", заяви Соколов в интервю пред сайта на БФВолейбол.
"Двата отбора имаме сходен стил на игра, със силна атака и добра блокада. Познаваме се много добре и победителят може да бъде решен в детайлите".
"Шансовете ни са съвсем реални. Всичко си зависи от нас и от това какъв мач ще направим. Може да постигнем нещо страхотно, но може и отново да се разочароваме. За това е по-добре да не мислим толкова какво ни очаква, а просто да излезем и да играем нашата си игра.
"Победите над Полша и Германия ни направиха по-силни. Такива битки каляват, както се казва. Само в подобни мачове може да израстваш като състезател.
"Надявам се тази увереност, която получихме, да се пренесе и в полуфиналния ни мач. Иначе действително има умора, но това няма какво да го коментираме. Щом сме стигнали дотук, трябва да дадем всичко от себе си, за да спечелим поне бронз, а защо не и титла.
"Разбира се, че можем да станем първи. Няма невъзможни неща. Ние вярваме в себе си и в това, че можем да играем на наистина високо ниво. Надявам се да покажем най-добрата си игра, тогава нещата могат да се случат.
"Силно се надявам да запазя нивото си на топреализатор и срещу Италия. Чувствам се добре и нямам проблем с това да поема и още по-голяма отговорност".


"Левски" представи Алекс Сентейес
Порой с градушка удари София, изкоренени са дървета (СНИМКИ)
Правителството въвежда нов план за борба с горските пожари
Сърбия се похвали с оръжие, невиждано на Балканите: Това е проблем за целия регион
Украински дронове поразиха хангари за изтребители във военновъздушна база в Крим
Няма данни за замърсяване на въздуха след големия пожар в София, затворен е пътят към Банкя
Лекар за ваксинацията срещу варицела: Много проблеми ще отпаднат
Lamborghini представи най-мощния SUV в историята си
Toyota влиза в бизнеса с летящи коли
Audi A4 получава нова платформа и физически бутони
Какво представляват аеродинамичните завеси в автомобила
Кличко: Чакам с нетърпение да се върна за европейското
Оливър Лангуа-Рос срещу Майлс Симсон: само един продължава напред
IBF нареди: Франк Санчес и Мозес Итаума ще спорят за световната титла
Даниеле Валенте: Победа на SENSHI 32 ще докаже истинската ми стойност
Министерският съвет одобри бюджета на НЗОК за 2026 г. и прие отчетите на Kасата за 2025 г.
Стартира спешна дарителска кампания за новородените в болница „Шейново“
Министерството на здравеопазването отпуска 240 нови стипендии за специализация в дефицитни медицински направления
ВМА въведе AI навигация в урологията
Коментари
Напиши коментар20:05 | 27 сеп 2013 г.
19:20 | 27 сеп 2013 г.
16:46 | 27 сеп 2013 г.
15:15 | 27 сеп 2013 г.
14:52 | 27 сеп 2013 г.
14:43 | 27 сеп 2013 г.
14:43 | 27 сеп 2013 г.
12:17 | 27 сеп 2013 г.
11:46 | 27 сеп 2013 г.
09:55 | 27 сеп 2013 г.
Напиши коментар