Франк Лампард най-после подписа нов договор с Челси. Още от миналото лято футболистът водеше разговори с клуба, но така и не успяваше да постигне споразумение. Новият мениджър на Интер Жозе Моуриньо се опита да се възползва и да го привлече при себе си, но сега това няма да стане.
Сегашният му контракт бе до следващото лято, така че сега футболистът ще остане на “Стамфорд Бридж” до 2014 година. Финансовите параметри на контракта не бяха разкрити, но той със сигурност ще продължи да бъде един от най-високо платените играчи на Челси.
“Днес подписах договора си и съм много щастлив. Надявам се, че съм направил щастлив феновете на Челси. Прекарах тук няколко отлични години и се надявам, че предстоят и други. Лятото бе доста напрегнато, тъй като се изписаха и казаха много неща, но сега може да забравим всичко и да се концентрираме върху футбола” коментира Лампард пред клубния телевизионен канал.
Той пристигна в отбора през 2001 година, когато клубът плати 11 милиона паунда на Уест Хем и оттогава е една от най-важните фигури в състава.
“Благодарен съм на клуба, че ми даде време да помисля и съм сигурен, че съм взел правилното решение. За мен този договор бе важен, тъй като е последен в кариерата ми, която ще завърши най-вероятно в Челси” каза още Лампард. Мениджърът Луиш Фелипе Сколари също бе доволен.
“Радвам се, че Франк остава при нас. Той е ключов играч и е изключително важен за бъдещите успехи на Челси. Той е невероятен професионалист и всеки ден се опитва да научи нещо ново и да подобри играта си” каза бразилецът.

Дара към Бургас за "Евровизия": Покажете силата на Черно море!
Световните медии за Бургас: "Евровизия 2027" превръща морския град в новата звезда на Европа
Частично бедствено положение край Трявна: Ограничават достъпа до района на "ЕМКО"
21 000, 16 000, 7000 евро: Цената да се насладим на "Евровизия" в Бургас (ВИДЕО)
Министър Найденов: Антон Станков остави ярка следа в правния и обществения живот
Mercedes-Maybach S680, направен за ЛеБрон Джеймс, се продава
Изпреварил времето си: Пророческото семейно комби на Ford
Защо шофьори на BMW не дават мигач
Роботите на Hyundai правят чудеса при паркиране
Треньорът на Крауфорд: Конър Бен ще нокаутира Райън Гарсия
Махачев: Имам ключовете за лесна победа срещу Гари
Франк Уорън: Битката Фюри – Джошуа трябва да бъде на „Уембли“
ELITE FIGHTING ARENA се завръща с второ издание
С помощта на ИИ се създадоха бактериофаги срещу резистентни бактерии
Здравеопазването с най-голям ръст на наетите с близо 10,8 хил. души за година; Кои области имат най-много лекари и кои най-малко
Нова родилна зала с басейн отваря врати в МБАЛ - Шумен
Безплатни консултации за профилактика на рака на гърдата в София
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар