Това си беше седмицата на Паоло Гереро. Перуанецът първо вкара два гола за Хамбургер при великия обрат срещу Галатасарай, след който край Босфора още подпяват перифразирано познатия рефрен „Хей чуй, Галата: 2:0 – 3:2”. Последваха нови два гола за победата с 2:1 като гост на Шалке.
Въпреки това сега става ясно, че нападателят не иска да продължи още договора си с Хамбургер. Досега той бе по-често резерва на дуото Олич – Петрич и този статут никак не му допадаше. През този сезон той има вече 11 гола във всички турнири.
„Още през лятото водихме разговори с него, но той не искаше да преподпише, а да изчака как ще му тръгне сезона”, загрижен е спортният директор на клуба Дитмар Байерсдорфер. И има защо – през лятото с изтекъл договор и без трансферна сума Ивица Олич ще замине за Байерн. Нападателите бягат.
Договорът на Гереро е до 2010 г., което значи, че това лято е последната възможност за клуба за продаде истински играча. В противен случай след година и той ще си тръгне без пари.
„Искаме да го задържим. Но в момента не водим никакви преговори”, обяви Байерсдорфер. Засега не е ясно дали Гереро си търси друг отбор или просто използва момента да изнуди Хамбургер за по-голяма заплата.

Рецепта за високопротеинови палачинки с гръцки йогурт и ягоди
Сателитен скок: Руските дронове минават под контрола на космическата мрежа "Расвет"
Обрат при имотите: За първи път от 12 г. предлагането е по-голямо от търсенето
Късна емисия
В САЩ са на път да одобрят ново хапче за сънна апнея
Джейкъб Елорди и Кендъл Дженър не искат да прибързват с връзката си
Шакира няма време за гадже, пак говори за болката от раздялата с Пике
Китайско комби беше продадено за 700 000 евро
Porsche Macan на старо - за какво да внимавате
Lancia Gamma се завърна като компактен луксозен кросоувър
Кои са електромобилите с най-бързо зареждане
Дмитрий Бивол и Михаел Айферт се изправиха лице в лице преди сблъсъка в Екатеринбург
Световни бойни легенди пристигат за SENSHI 31 Gladiators в Пловдив
Атанас Божилов: SENSHI е моят живот, имам още какво да покажа
Аарон Слиман преди SENSHI 31: „Идвам, за да покажа на света какво мога на голямата сцена“
Щитовидна жлеза – малкият орган, който управлява ритъма на цялото тяло
Катя Ивкова и Общественият съвет обсъдиха работата по Националната детска болница
Некрозооспермия – кога неподвижните сперматозоиди губят жизнеспособност?
Над 5,5% от българите се лекуват от заболявания на щитовидната жлеза
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар