Един от най-перспективните български футболисти и голмайстор на Локомотив (София) Цветан Генков бе избран за футболист на месец октомври в допитването на пресклуб "България" до спортните журналисти.
На награждаването нападателят сподели впечатленията си около последните събития в клуба. Според него спадът в играта на отбора се дължи на натрупаната умора от сгъстения цикъл през есента.
Както е известно Локомотив сдаде на ЦСКА втората позиция в класирането на "А" група след равенството при гостуването на Берое (2:2).
"Нормално е в края на полусезона да се натрупа умора. От 2 години играем 14-15 футболисти постоянно, не разполагаме с 22-ама равностойни играчи. За равенството с Берое сами сме си виновни, но за криза в отбора не може да се говори", заяви Цветан Генков.
Младокът сподели съшо, че на дневен ред в клуба е дербито с шампиона Левски в събота.
"Левски е доста класен отбор с добри футболисти и добро ръководство. Ние ще излезем мотивирани да покажем най-добрата си игра и дано да се получи хубав мач", каза Генков.
На въпрос относно съдийството в предстоящия двубой Генков сподели:. "Много сме дребнави по отношение на съдийските грешки. Съдиите свирят нормално, не съм съгласен, че ни подкрепят. Ние играем добър футбол и това явно дразни някои отбори".


Разследват смъртта на двумесечно бебе от Карлово
Пореден сигнал за бомба затвори Областната администрация в Стара Загора
Спор за начина на гласуване: Управляващи и опозиция се скараха за вота (ВИДЕО)
ГЕРБ-СДС с остра реакция срещу 100% машинния вот
Дете с рядко и опасно заболяване беше транспортирано със "Спартан" в Германия
Георги Пеев: Европрокуратурата разследва 17 договора за жп проекти
Каква температура издържат автомобилните гуми?
Ford изтегля над 100 000 Mustang и Mach-E
В Европа се появи нов пътен знак
Peugeot отлага новото 208 с година
Конър Макгрегър разкри бъдещето си
Христиaн Господинов донесе световната титла за България на Световната купа „Варна“ по карате киокушин
Официално: Умар Нурмагомедов се изправя срещу Сонг Ядонг в UFC Shanghai
Християн Господинов донесе титла за България на Световната купа „Варна“
Биохимия на заекването при възрастни
Бебешкият плач – какво се опитва да ми каже бебето?
Какви са ползите от медитацията за концентрацията?
Как да избера подходящата за мен слънцезащита?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар