Фиорентина се класира на четвъртфинал в турнира за Купата на Италия, след като победи Торино с 2:0 като гост с две късни попадения на Федерико Киеза. Фиорентина очаква за свой следващ съперник победителя от мача Рома- Виртус Ентела.
Мачът започна с положения за гостите, които бяха пропилени от Едмилсон Фернандеш Луис Мюриел, но в средата на първата част при корнер Киеза беше съборен в наказателното поле преди вратарят Сиригу да овладее топката. След като прегледа ситуацията с помощта на ВАР, съдията Абиси реши, че няма да дава дузпа каквото беше и първоначалното му решение.
Малко преди края на първото полувреме Джордан Верету можеше да вкара за Фиорентина, но вратарят Сиригу пак се справи. В 79-ата минута беше отменено попадение на Торино заради засада, след като Ола Аина центрира към Лоренцо де Силвестри и неговият удар попадна в мрежата. Страничният съдия обаче беше маркирал засада.
Но гостите нанесоха своя удар на контраатаки и първото попадение дойде три минути преди края на мача, изработено от резервата в днешния мач Джовани Симеоне. Аржентинецът се понесе с топката и подаде на Киеза, реализирал без проблем срещу Сиригу. Ситуацията почти се повтори в 90-ата минута, но този път подаането за голмайстора дойде от Брайън Дабо. Този път ударът обаче беше слаб и вратарят на Торо се справи. Но в следващата атака той нямаше такъв късмет, въпреки че първоначално съдията даде нарушение в атака за блъскане Лянко, но след това си промени мнението и посочи центъра.







Ветрове със скорост почти 90 км/ч събориха дървета в Русенско
Обедна емисия
Мирчев: Шефът на ДАНС вече е различен и не обслужва Пеевски
Абровски: Няма сключен договор за защита от градушки със самолетен способ
Нови 28: Кабинетът "Радев" подмени всички областни управители
Свлачище заплашва да помете АМ "Струма"?
Градушката в Трявна нанесе щети по жилища, реколта и коли
Близо 200 000 евро за 4 каузи дариха клиентите на Lidl чрез автоматите за обратно приемане на опаковки
Осем проблема при Toyota Highlander на старо
Mercedes започна да продава дилърства в Германия
Обновеният бестселър на Jeep получи нов двигател
20 млн евро на километър – това ще бъде най-скъпият път в света
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Фабио Уордли потвърди: Продължава напред след тежката загуба от Дюбоа
6 упражнения за разтягане преди сън
Ултразвукът вече ще се използва и за унищожаване на вируси
Безплатни кардиологични прегледи в ИСУЛ по повод Световния ден за борба с хипертонията
Кои храни могат да заместят хляба?
Коментари
Напиши коментар19:41 | 13 яну 2019 г.
19:33 | 13 яну 2019 г.
Напиши коментар