Отборът на Наполи е все по-близо до първа шампионска титла в Италия от 1990 година насам, след като разби Торино с 4:0 като гост в мач от 27-ия кръг на Серия А. За неаполитанци много силно за пореден път се представиха звездите на тима Квича Кварацхелия и Виктор Осимен, които имаха директно участие и в четирите гола.

Централният нападател Осимен даде преднина на гостите още в 9-та минута, а Кварацхелия покачи на 2:0 от дузпа в 35-та минута. Шест минути след началото на втората част Осимен вкара трети гол за Наполи, а крайното 4:0 оформи Тангуй Ндомбеле в 69-та минута след подаване на Кварацхелия.

След 23-ия си успех от началото на сезона тимът на Лучано Спалети вече има 71 точки, цели 21 повече от втория Интер, който тази вечер посреща Ювентус. Торино е на 11-та позиция с актив от 37 точки.