Мениджърът на Челси Томас Тухел не скри гнева си след поражението с 0:1 от Динамо Загреб.

"Играхме под възможностите си, както винаги. Започнахме мача добре, но не си вкарахме положенията. Не използвахме възможностите си, когато можехме да решим всичко още в първите 15-20 минути.

После ни вкараха твърде лесен гол на контраатака и от този момент започнаха трудностите ни. На полувремето направих някои промени, опитах да окуража футболистите, казах им да играят с повече емоция и да влизат по-здраво в единоборствата. Очевидно се намираме в труден момент.

Трябва да анализираме много неща. Аз също трябва да видя грешките си. Очевидно не се представяме така, както трябва. От мен зависи да намеря решение. Точно сега нищо не се получава.

Видимо губим увереност след получен гол. Това обаче е доста просто обяснение. Трябва да намерим решение на този проблем за следващия ни мач", каза германецът.