Манчестър Юнайтед вероятно ще трябва да мисли какво да прави с Алексис Санчес през лятото, когато от Интер го върнат на тима.
Според информации на Goal.com "червените дяволи" сериозно обмислят перспективата да го продадат в Южна Америка, като отборът вече има няколко запитвания за правата му.
Сред отборите, които се интересуват, са родният клуб на Алексис - Коло Коло, както и друг гранд от Чили в лицето на Универсидад Де Чили. Бразилските Фламенго и Атлетико (Минейро) също искат опитният футболист в редиците си.
"Червените дяволи" държат да приберат 18 милиона евро за латиноса.
В момента той играе под наем в Интер, но е малко вероятно да се стигне до перманентен трансфер.








В "България сутрин" на 24 юни от 9:30 часа: Ще замразят ли управляващите минималната работна заплата
Магнитни бури със слаб интензитет приближават Земята
Радев: България достигна прага от военни и финансови дарения за Украйна
В "Денят ON AIR" днес от 19:15: Как да се върне доверието в съдебната система?
Шишков за “Хемус”: Магистралата е с една голяма дупка по средата
Двама души бяха застреляни в библиотека в Калифорния
Лавров: Европа не крие подготовката си за война с Русия
Израел изпада в изолация, изборите в САЩ пренареждат Близкия изток
Nissan спира работа по електрическия Qashqai
BMW 3-Series 2018 срещу Audi A4 2018: Кое е по-надеждно
Китайци направиха най-черната автомобилна боя
Tesla Model 3 на автопилот се вряза в къща и уби жена
Шампионката по борба Жанет Немет е починала след инцидент в комплекс „Диана“
Шакур Стивънсън планира ранно оттегляне от бокса
Бойната карта на SENSHI 32 Grand Prix
Волкановски: Съдията позволи на Ган да удря Перейра в тила (ВИДЕО)
7 принципа на хранене за дълголетие според проф. Валтер Лонго
Грижа за кожата на бебето: Адаптационни прояви, нормални кожни особености и сухата кожа при новороденото
Какво ни казват феталните движения?
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Коментари
Напиши коментар22:57 | 26 мар 2020 г.
20:08 | 26 мар 2020 г.
Напиши коментар