Свидете ли сме на исторически момент. Кристиано Роналдо се завърна във Висшата лига и веднага обра заглавията. Той вкара първите два гола за победата на Манчестър Юнайтед с 4:1 над Нюкасъл на "Олд Трафорд".

Всичко започна в края на първото полувреме, когато петкратният носител на Златната топка показа, че мисли като гросмайстор – с няколко хода напред, и беше в точното време на правилното място – 1:0!

Малко след почивката гостите изравниха, но това не смути Юнайтед и Кристиано. Люк Шоу беше оставен да пробие и да изведе Роналдо, който за пореден път показа, че възрастта му е само цифра в паспорта. 36-годишната звезда разви 32,5 км/ч и прониза Фреди Уудман със страховита тупалка.

Вторият му гол хвърли потребителите в социалните мрежи в екстаз. А Юнайтед подсили положителните си емоции с още две безответни попадения. Показваме ви най-забавните статуси след знаменития миг.

"Сексът е страхотен, но да гледаш как Роналдо вкарва на "Олд Трафорд" е невероятно".

"Кристиано винаги е карал сър Алекс да се гордее".

"Роналдо се ръкува с играчите, които са по-добри от него".

"Меси играе в лигата на фермерите. Роналдо прави Висшата лига да изглежда фермерска. Никога повече не ги сравнявайте".