Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер засипа с похвали своите играчи и треньорски си щаб след победата над Тотнъм с 3:0 като гост в мач от 10-ия кръг на Висшата лига. "Червените дяволи" бяха под огромно напрежение след тежката загуба с 0:5 в дербито с Ливърпул миналия уикенд, но успяха да отговорят подобаващо при визитата си на "шпорите".
Солскяр заложи на променен състав и тактика, като излезе с трима централни защитници и двама чисти нападатели в лицето на Кристиано Роналдо и Единсон Кавани. Това проработи отлично, след като Роналдо откри резултата в края на първото полувреме, преди да асистира на Кавани за втория гол в мача.
"От самото начало представянето ни бе добро, още от тренировката във вторник, когато започнахме да работим върху нещо, което вярвахме, че ще проработи. Всеки играчи си свърши работата перфектно, записахме суха мрежа, а Давид не трябваше да прави нито едно спасяване. Едно от ключовите неща за тази схема бе солидността, трябваше да контролираме мача и да владеем топката. Ако смениш тактиката и не проработи, ще бъдеш критикуван, но треньорите свършиха много добра работа", коментира Солскяер след успеха.
"Опитът на Роналдо и Кавани се видя днес. И двамата водиха линията много добре цяла седмица, от вторник сутринта до днес. Казахме им отрано, че ще си партнират в атака и те се напаснаха страхотно. Работиха заедно и вкараха два отлични гола", допълни норвежецът.







Мрачното лице зад лукса в Дубай: Как модел оцелява след жесток побой и насилие
Нов циклон към България: Очакват се проливни валежи и мощни гръмотевични бури
Прокурорската колегия образува дисциплинарно производство срещу Емилия Русинова, отказа срещу Сарафов
Пекин: Капацитетът ни да смажем движението за независимост на Тайван е неразрушим
Военен екип унищожи два невзривени боеприпаса в Ловеч
Прокурорската колегия образува дисциплинарка срещу Русинова, а срещу Сарафов - не
Скоростта на вятъра в Русе е достигнала до 86 км/ч
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Renault направи перфектната офроуд играчка за плажа
Осем проблема при Toyota Highlander на старо
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
6 упражнения за разтягане преди сън
Коментари
Напиши коментар17:43 | 23 апр 2024 г.
02:35 | 2 ное 2021 г.
14:42 | 1 ное 2021 г.
20:37 | 31 окт 2021 г.
20:34 | 31 окт 2021 г.
20:18 | 31 окт 2021 г.
20:14 | 31 окт 2021 г.
20:13 | 31 окт 2021 г.
20:10 | 31 окт 2021 г.
20:04 | 31 окт 2021 г.
Напиши коментар