Наполи - Ливърпул, среща от Група "С" на Шампионската лига, стадион "Сан Паоло", 22:00 часа българско време.
Прогноза на Gol.bg:
Гостите нямат нови притеснения с контузени футболисти за днешното трудно гостуване, като Ван Дайк и Ориги попаднаха в групата на тима. Единственият контузен в състава на "червените" е Лалана, който е с проблеми в слабините.
За домакините аут са Мерет, Гулам и Кирикеш, а всички други футболисти са на разположение на Карло Анчелоти за днешната среща.
Неаполитанци не успяха да победят Цървена звезда при визитата си в Белград и врътнаха 0:0 в първия си мач от най-комерсиалния турнир, така че днес тимът ще гони успех на всяка цена, но това ще стане доста трудно.
В последните си пет срещи от всички турнири италианците са записали три успеха, реми, както и загуба срещу Ювентус в последния си мач.
Отборът от Англия от своя страна има на сметката си същите показатели, като в последните два мача не познава вкуса на успеха, след като загуби и врътна реми срещу Челси съответно за Купата на Лигата и за първенството.
Наполи спечели само два от последните си девет мача от Шампионската лига и определено не се представя особено добре в турнира напоследък, докато Ливърпул загуби само един от шестте си мача в турнира през миналия сезон.
Нашата прогноза за този двубой е успех с 2:1 за гостите.
Прогноза: Наполи - Ливърпул 1:2







Йотова: Истинската наука се прави тихо и далеч от прожекторите
Централна емисия
Централна емисия
Кокинов: ВСС е развял белия флаг, управляващите имат смазващо мнозинство
Пътят към Пампорово пропада още, мост ли е решението?
Махнете тези 7 неща от спалнята си, носят негативна енергия
Renault иска 10 години без нови правила за достъпните коли
Honda показа два нови хибридни модела
Мотоциклет с V8 двигател от Ferrari беше продаден за 500 000 долара
Китай изгражда най-големия зимен полигон за електромобили
Злати Чуканова и Викторио Илиев на четвъртфинал в Сърбия
Андреа Нисева ще се бори за европейското злато в Самоков
Християн Георгиев с бронз от Европейското по таекуондо
Станка Златева поздрави Георги Мърков-младши след европейската титла в Самоков
Метформинът действа вероятно основно в червата
Имунизационна стратегия след първата година – надграждане и устойчивост на имунитета
Психология за родители: Първите дни у дома – адаптация на семейството
С какви процедури да подготвим тялото за лятото?
Коментари
Напиши коментар15:05 | 3 окт 2018 г.
15:03 | 3 окт 2018 г.
14:57 | 3 окт 2018 г.
14:56 | 3 окт 2018 г.
14:54 | 3 окт 2018 г.
14:51 | 3 окт 2018 г.
14:14 | 3 окт 2018 г.
14:08 | 3 окт 2018 г.
13:58 | 3 окт 2018 г.
13:55 | 3 окт 2018 г.
Напиши коментар