Реал Мадрид ще предложи 280 милиона евро за младата френска звезда Килиан Мбапе, твърди „Франс Футбол“ в своя брой от тази седмица.
Изданието съобщава, че завърналият се на „Сантяго Бернабеу“ Зинедин Зидан иска да превърне френския национал в новия Галактико на Белите и затова футболистът е приоритет на мадридчани през лятото.
Статутът на Зидан като икона на френския футбол също ще изиграе своята роля, а и той искаше да привлече Мбапе още през 2017-а и предложи 180 милиона евро на Монако тогава, но Килиан предпочете да отиде в ПСЖ и да остане във Франция.
Сега обаче, 2 години по-късно, Реал отново излиза на сцената, като ситуацията вече е доста по-различна, тъй като Мбапе вече е световен шампион, но в същото време успехите в Шампионската лига с парижани така и не идват.
Очаква се преговорите са започнат в следващите седмици, като от Кралския клуб няма да пестят сили и средства, за да привлекат играчите, с които Зизу ще превърне отново тима в доминант в Европа и Испания.







Внимание, шофьори: Ограничения и ремонти блокират ключови пътища около София
Обедна емисия
КЗК обвини седем фирми в картел при обществени поръчки
Виктор Колая преди SENSHI 31: Бойните умения са като оръжие, трябва самоконтрол
СДВР: Ивайло Мирчев е бил нападнат от агресивен шофьор
Симеон Николов отива да играе заедно с брат си Александър в Италия
Напрежение на "Кулата" между фермери и полицаи, има пострадали ВИДЕО
Виктор Колая преди SENSHI 31: Бойните умения са като оръжие, трябва самоконтрол
Zeekr стъпва на българския пазар с първи официален дилър
Mercedes-AMG показа купе за 1 милион евро
Lamborghini показа специална версия на Revuelto
Дилъри на Toyota бият тревога за недостиг на масло
Безпощаден: Стефан Стефанов е полуфиналист на Евро 2026
Красимир Инински: В София стартираме новите тенденции в европейския бокс
Виктор Колая преди SENSHI 31: „Бойните умения са като оръжие, трябва самоконтрол“
Четирима българи в битка за медали днес в Сърбия
Как се извършва лечението на RSV инфекция при бебето
Катя Ивкова: Специалистите по здравни грижи заслужават достойно представителство в Световната здравна асамблея догодина
Кога се допълват и кога си противоречат алтернативната и конвенционалната медицина?
Министър Ивкова пред БЛС: Скринингът за онкологични заболявания, като метод за вторична профилактика, е сред приоритетите ми
Коментари
Напиши коментар22:41 | 25 мар 2019 г.
20:27 | 25 мар 2019 г.
20:16 | 25 мар 2019 г.
19:34 | 25 мар 2019 г.
19:26 | 25 мар 2019 г.
19:15 | 25 мар 2019 г.
19:00 | 25 мар 2019 г.
18:34 | 25 мар 2019 г.
18:33 | 25 мар 2019 г.
17:40 | 25 мар 2019 г.
Напиши коментар