Вратарят на Атлетико Ян Облак  говори за четвъртфинала за Купата на Испания с Реал Мадрид (1:3). Той смята, че резултатът е бил несправедлив, тъй като главният съдия не е показал втори жълт картон на халфа Даниел Себайос.

Мисля, че това е задължителен червен картон. Съдията трябваше да изгони играча на Реал Мадрид. Той можеше да даде втори жълт картон на Себайос, когато водехме с 1:0. Но те решиха друго, което бе в полза на Реал. Вече сме свикнали. Беше трудно, но отборът се бори докрай, направихме всичко, за да отбележим гол“, заяви Облак.

Съперникът на Реал Мадрид на полуфинала ще стане известен след жребия. Преди това победи на четвъртфиналите бяха спечелени от Барселона, Осасуна и Атлетик Билбао.