Централният защитник на Реал Мадрид Антонио Рюдигер призна, че отборът е играл слабо в реванша от осминафиналите на Шампионската лига с Лайпциг. Двубоят завърши 1:1 и Реал се класира на четвъртфиналите с общ резултат 2:1.
"Не празнуваме достигането на четвъртфиналите, защото играхме слабо. Не сме се съобразявали с резултата от първия мач, просто бяхме невнимателни и бавни и не играхме като отбор. В Шампионската лига това често се наказва.
Лайпциг игра добре, като постоянно ни оказваше напрежение. Този отбор ни пресира, а ние не намерихме отговор на това. В Шампионската лига не можете да започнете и завършите мач по начина, по който направихме ние. Трябва да бъдем внимателни и заредени за битката през всичките 90 минути“, каза Рюдигер, цитиран от CBS Sports./БТА
Снимка: БГНЕС







Обедна емисия
Влади Въргала след загубата на "Левски" от ЦСКА: Селският циркаджилък победи
Президентът на Ливан пристигна на посещение у нас
Байдън: Америка преживява много мрачен момент
Асен Василев: Увеличените разходи в бюджета са по абсолютно скандални пера
Великобритания изпраща отбранително оборудване и експерти на Белгия
Toyota ще плаща на шофьорите за данни от колите им
Какви проблеми крие BMW с двигател N20?
Как работи системата за дренаж на вратите
Малки размери, голямо предизвикателство – какъв градски EV да изберете?
UFC Vegas 111: Бонфим, Дънкан, Хокит и Рийс взеха бонусите от по $50 000
Майкъл Пейдж: Леон Едуардс ще победи Карлос Пратес, има по-добра борба
Хамзат Чимаев коментира Махачев – Мадалена
Ислам Махачев: „Не искам да се оттегля от ММА без втора титла в UFC – сега съм в разцвета на силите си“
Епидемия от самота и отсъствие на принадлежност мъчи съвременния човек
Приемът на мелатонин се свърза с повишен риск от сърдечна недостатъчност
Доц. д-р Красимира Христова с международно признание на световния форум по хипертония в Китай
Мобилни екипи на Националния център за психосоматика осигуряват психологична грижа за пациенти с тежки заболявания в София
Коментари
Напиши коментар11:50 | 24 апр 2024 г.
Напиши коментар