Капитанът на Барселона Шави вярва, че успешният цикъл на отбора все още не е към края си, въпреки най-слабия сезон на "блаугранас" през последните шест години. Каталунците останаха без трофей, губейки титлата в Ла Лига и финала за купата на Испания.
"Вижте, както в Ла Лига, така и в Шампионската лига, ние загубихме от един и същи отбор - Атлетико Мадрид. Те станаха шампиони в първенството и вицешампиони в Шампионската лига", заяви Шави пред вестник "Таймс ъф Индия".
"През последните седем години в Европа ние или ставахме шампиони, или отборът, който ни елиминираше ставаше шампион. Това показва, че трябва да си най-силният отбор, ако искаш да победиш Барса. Това е валидно и в момента."
"Ние бяхме в борбата за титлата в първенството до последния кръг. През сезона имаше моменти, когато си мислехме, че титлата вече е загубена. Но ние получихме нов шанс."
"Да, пропуснахме го и бяхме много разочаровани, защото ако бяхме победили Атлетико у дома, щяхме да защитим титлата си. Но това не може да бъде краят на нашата ера. Барселона все още е един от най-добрите отбори в света", завърши своя коментар един от най-опитните футболисти на каталунския колос.







Възрастта при напълняване влияе върху риска от рак?
Лекари разкриха какво пият всяка сутрин за по-здрав черен дроб
Христо Янев: Изминахме тежък път, но направихме феновете горди
Душан Косич след финала: Щастлив съм от играта, но разочарован от края
Ако Никс станат шампиони, Тимъти Шаламе ще предложи брак на Кайли Дженър
Оливия Родриго направи кукленските рокли хит
Звезда на Тунис аут от световното, баща му го наказал
Щамът на ебола Бундибуджио в Конго е рядък, няма лечение
Audi на съд заради масов дефект във водните помпи
Революционна система на Saab променя контрола на турбото
Над 20 луксозни коли изчезнаха за минути от охраняван паркинг в Париж
Парното през лятото спасява двигателя от основен ремонт
България сред водещите сили на Европейското по канадска борба в Будапеща
Асдрен Гаши преди SENSHI 31: „Влизам в ринга на война – феновете могат да очакват истинско зрелище!“
Усик ще бие по точки? Шампион не вярва в нокаут срещу Рико Верхувен
Изгряващата звезда в тежка категория: „Вярвам, че съм най-добрият в света“
Затлъстяването повишава риска от рак
Внезапно залежаване в напреднала възраст – кои състояния стоят зад него?
Отбелязваме Международния ден на клиничните изпитвания
Писането на ръка като нов начин за ранна диагностика на Алцхаймер
Коментари
Напиши коментар13:51 | 4 юни 2014 г.
22:15 | 29 май 2014 г.
16:08 | 29 май 2014 г.
16:07 | 29 май 2014 г.
Напиши коментар