Вратарят на Барселона Клаудио Браво призна грешката си, която доведе до загубата от Наполи с 0:1 в контролата играта в Швейцария снощи.
Бившият страж на Реал Сосиедад не успя да се справи с далечен удар десетина минути преди края на двубоя и по този начин осигури триумфа на италианския тим.
„Без съмнение грешката е моя, но такива неща се случват понякога. Просто не бях концентриран. Видях топката и очаквах да се справя без проблеми с нея, но подцених ситуацията“ заяви Браво.
„Не мисля, че има вратар, който да не допуска грешки и трябва да се научим да живеем с тях. Все пак трябва да кажа, че тренирам с отбора отскоро, но това не е извинение“ добави той.
„Като цяло направих добър мач и се чувствах спокоен. Справих се с положенията без особени проблеми и през първата част направих добро спасяване. Всеки трябва да се учи от грешките си“ каза още чилиецът.
Случилото се обаче кара местните медии да смятат, че това ще наклони везните в полза на Марк-Андре тер Стеген в битката за титулярното място, въпреки че едва ли след един мач биха могли да се правят генерални изводи.







Отменят тържествата за 24 май след потопа във Велико Търново
Земетресение с магнитуд 6 по Рихтер разтърси Хавай
Добрият пример: 90-годишният д-р Кирил Апостолов, който не отказва помощ (ВИДЕО)
Въпреки войната в Иран, Тръмп отново гледа към Гренландия
Психотерапевт: Българите имаха нужда от победата на DARA
Картонените играчки са екологична алтернатива на екраните
Детайл от Ferrari Purosangue излиза колкото ново BMW
Еднодневните електрички са проблем за Китай, който ще удари и Европа
Mazda на съд заради дефектни подгряващи седалки
Най-здравият Lexus използва 12-годишен двигател
Усик срещу Верховен в Гиза: гала вечерта за титлата на WBC ще се излъчва по DAZN
Еди Хърн избухна срещу Конър Бен: Вземи си тази работа и си я набий
Терънс Крауфорд: Нямам намерение да се връщам в бокса
Брутални пари! Верхувен прибира рекордна сума срещу Усик (ВИДЕО)
Ново лекарство срещу метастатичен колоректален рак влиза във фаза 3 на изпитване
Догмите в медицината, които ни костват здравето
Лаймска болест - как да се предпазим?
Форум, посветен на ХИВ и екзотичните инфекциозни болести, ще се проведе във Велинград
Коментари
Напиши коментар10:04 | 7 авг 2014 г.
Напиши коментар