Левски излъга с 1:0 Локомотив Пловдив в мач от 15-ия кръг на Първа лига, игран в София.

Жорди Гомес реализира единствения гол в срещата от пряк свободен удар в 38-ата минута. Пет минути по-късно левият защитник на домакините Иван Горанов получи червен картон от рефера Николай Йорданов, за фаул срещу Димо Бакалов, който оставаше сам срещу Божидар Митрев.

В самия край на редовното време главният рефер Николай Йорданов не отсъди дузпа в полза на пловдивчани и така домакините измъкнаха успеха. Тогава при разбъркване в наказателното поле на "сините" Димо Бакалов отправи удар, летящата към вратата, топка се отби в разперената ръка на Холмар Ейолфсон, но реферът остана безмълвен.

Gol.bg публикува видео със спорната ситуация и пита – имаше ли дузпа за гостите? Вижте видеото и дайте вашия отговор, ние ще обявим резултата от анкетата.