ПФК Лудогорец и полицията в Разград ще вземат сериозни мерки за опазване на обществения ред преди, по време и след предстоящия в събота мач с Левски от 12-ия кръг на първенството в Първа професионална лига. Това съобщават от пресслужбата на клуба.
От съображения за сигурност фенове с артикули на гостуващия клуб няма да бъдат допускани в секторите с привърженици на домакините, припомнят от клуба.
Достъп до стадиона няма да имат лица в нетрезво състояние и такива, употребили наркотични вещества. Внасянето на остри и опасни за здравето предмети, както и използването на пиротехнически средства е абсолютно забранено. Достъпът с хладно и огнестрелно оръжие, както и спрейове със защитен газ, също е забранен. Стадион "Лудогорец Арена" разполага със система за видео наблюдение, благодарение на която нарушителите ще бъдат идентифицирани и предадени на органите на реда.
В деня на мача феновете на Левски ще могат да си закупят билети единствено от касата на новия сектор "Г". Гишето отваря в 14.00 часа.
ПФК Лудогорец обръща внимание на привържениците на гостуващия тим, че на входа на сектор "Г" има турникети и по тази причина е необходимо да спазват указанията на стюардите при влизането в сектора.
В събота "Лудогорец Арена" ще отвори врати два часа преди началото на двубоя - в 18.00 часа. Всички фенове подлежат на щателна проверка по входовете. По тази причина клубът призовава привържениците да оказват съдействие на стюардите и органите на реда.
ПФК Лудогорец приканва феновете да се възползват от предварителната продажба на билети и да дойдат на стадиона по-рано, за да се избегне струпване по входовете и да се облекчи пропусквателния режим.
ПФК Лудогорец напомня, че за мачовете от Лига Европа и първенството на Първа лига на стадиона се влиза само срещу документ за самоличност, който трябва да бъде показан на органите на реда. Мaлолетните и непълнолетни лица под 18-годишна възраст ще бъдат допускани срещу попълнена декларация от придружител. Бланки могат да се вземат от касите на "Лудогорец Арена" и да се попълват стриктно, за да се улесни пропусквателния режим на стадиона непосредствено преди началото на мача.







Градушката в Трявна: Щети по коли, земеделска земя и училище
НСО свали охраната и на Борисов
"Фамилатлон" 2026: Семейни занимания на открито на 16 май в София
Шофьорът на автобуса от катастрофата на "Хемус" вече е обвиняем
Демерджиев: Пеевски и Борисов остават без охрана от държавата
Звездата на Барселона Ламин Ямал развя палестинското знаме
BookTok сензацията "Зайче" вече е и на бъларски език
ГЕРБ за охраната на Борисов: Няма да политизираме темата
20 млн евро на километър – това ще бъде най-скъпият път в света
Тези модели ни напускат през 2026
Историческо: BMW събира всички арт автомобили за първи път
Хибридът ви харчи твърде много? Ето къде грешите
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Фабио Уордли потвърди: Продължава напред след тежката загуба от Дюбоа
Алистър Овърийм: "Всеки боен стил ме научи на нещо"
Netflix влиза в ММА: Ронда Раузи и Джина Карано оглавяват историческа галавечер в Лос Анджелис
Безплатни кардиологични прегледи в ИСУЛ по повод Световния ден за борба с хипертонията
Кои храни могат да заместят хляба?
Как да се грижим за чувствителният тип кожа?
Какво е холестеролът?
Коментари
Напиши коментар17:56 | 18 окт 2018 г.
16:33 | 18 окт 2018 г.
14:14 | 18 окт 2018 г.
14:10 | 18 окт 2018 г.
13:52 | 18 окт 2018 г.
13:47 | 18 окт 2018 г.
13:44 | 18 окт 2018 г.
13:34 | 18 окт 2018 г.
Напиши коментар