Павел Колев, изпълнителен директор на Левски, използва фейсбук като трибуна за опровержение на редица слухове, които се появиха в последните дни в медийното пространство. Той написа, че няма да позволи клубната страница да става "платформа за опровержения и уточнения" и че домакинът, шофьорът и треньорът на вратарите не са освободени и ще продължат да работят за Левски.
"Вярвах, че Левски трябва да излезе от спиралата на постоянните опровержения на всеки слух, който се понася в публичното пространство. Трудно ще е. Това е първият и, моля се, последният път, в който ще използвам личната си страница, за да напиша фактите. Не е редно, но явно няма друг начин. Другият начин е да превърнем сайта на Левски в платформа за опровержения и уточнения. Няма да стане!
Факт 1:
Миналата седмица разговарях с Дафо по телефона, направиха го и други служители на клуба, пожелах му бързо възстановяване и го уверих, че може да разчита на подкрепата на клуба и ще поемем всички разноски по лечението му.
Лъжата: Дафо е бил уволнен, докато лежал в болница (дали идиотът, разпространил това, си е давал сметка какво можеше да причини на бате Дафо с тая "велика" новина, ако не бях говорил с него предварително, за да му кажа, че няма такова нещо, нямам идея. Съмнявам се.)
Факт 2:
Божката-домакинът, си работи всеки ден на стадиона и за беда на "информираните" и с него съм разговарял още миналата седмица, защото и до мен достигнаха някакви слухове. Успокоих го, обсъждахме екипировката и началото на подготовката. Възпитан съм в убеждението, че разговорът между двама мъже трябва да си остане между тях. Затова и не обръщах внимание на глупостите, които се говореха междувременно, но явно съм подценил мащаба на простотията.
Факт 3: Димитър Иванков не е бил освобождаван от Левски. Ще се оперира на 20 юни, защото от 5 месеца работи със скъсан менискус. Клубът ще плати операцията и възстановяването. Чакаме го да се върне в края на годината, по-силен отпреди", написа Колев във фейсбук.








Мъж блудствал с деца на 9 и 7 години в домашна среда
МС предложи Пламен Тончев за шеф на ДАНС
Въпреки климата: Язовирите ни са най-пълни от 10 години насам
Калин Стоянов даде Демерджиев на Българската и Европейската прокуратура: Оплетен е с кримиконтингент
ПГ на ДПС: Искаме Демерджиев да бъде изслушан в НС за клеветнически твърдения за Пеевски
Стана ясна причината за смъртта на Дейви Чейс от "Предизвестена смърт"
Защо изчезнаха красивите емблеми от предния капак
Новият робот на BMW се оказа стряскащо хуманоиден
Изчезналото Ferrari на Майкъл Джордан се появи след 24 години
Volkswagen жертва две марки, за да излезе от кризата
Али Юзеир търси нокаут в битката срещу Джошуа Акингбаде на SENSHI 32 Grand Prix
21 световни величия от 4 континента ще бъдат инструктори в ХХ Международен лагер по бойни изкуства
Шариф Бен Мабрук преди SENSHI 32 Grand Prix: Само Господ може да ме спре
Джордж Сейнт-Пиер посочи фаворита за Махачев – Иън Мачадо Гари
Защо шумът на дъжда ни успокоява?
Инхибитори на комплемента – приложение при хемолиза и редки заболявания на имунната система
Възможен ключ към по-здравословно стареене се крие в клетъчните „електроцентрали“
Защо рутината е важна за бебето?
Коментари
Напиши коментар21:29 | 3 юни 2019 г.
20:43 | 3 юни 2019 г.
18:11 | 3 юни 2019 г.
14:35 | 3 юни 2019 г.
14:13 | 3 юни 2019 г.
13:26 | 3 юни 2019 г.
Напиши коментар