Феновете на Левски се отказват от хореография за мача срещу ЦСКА, а спестените средства ще бъдат дарени на клуба за покриване на задължителната месечна вноска към НАП. Двубоят от 21-ия кръг на efbet Лига е на 15 февруари (събота) от 14.45 часа на националния стадион "Васил Левски".
Ултрасите също така ще поставят специални урни, в които привържениците на "сините" ще могат да помогнат с допълнителни дарения.
"Левскари, клубът ни е изправен до стената. Не за първи пъти в историята. И както историята доказва, ние никога не сме го оставяли сам!!!
В събота хореография няма да има! Всички събрани средства ще бъдат дарени на клуба, за да може да се посрещне крайно необходимото плащане на 143 хил. лв. по споразумението с НАП!
Напомняме, че ако пропуснем и едно плащане, то споразумението отпада и всичките задължения стават моментално изискуеми! Но това не е всичко!
По време на мача ще минават урни, в които ще събираме средства за същата кауза. Призоваваме всички да дойдат на стадиона и да дарят в урните, за да можем да спасим клуба си!
От нас зависи Левски да го има и утре!!!", се казва в съобщението на Националния клуб на привържениците на Левски.







5 зодии започват нов етап от живота си след затъмнението на 12 август 2026 г.
Късна емисия
Ракетите Patriot разделиха ЕС: Държавите край Русия не искат да ги предават на Киев
Несигурният Путин се надява, че обиколката му в Русия ще спаси намаляващата му популярност
Д-р Веселин Герев: Средата, в която растат децата, става все по-агресивна
Мираж в Google Maps: Как две изоставени Ferrari-та се оказаха пълна измама
Нов вид кражби: 70 коли на Volkswagen останаха без емблеми
Gemballa превърна Porsche 911 в чудовище
Жена блъсна самолет с... Fiat Panda
България с осем боксьори на Европейското първенство в Лозница
Силно представяне на българските таекуондисти в Сърбия
Ивайло Гоцев разкри 4 възможни съперници за Мурат Гасиев
От екипа на Усик отговориха на критиките преди битката Джошуа – Фюри
Как децата говорят за стреса показва потенциален риск за психичното здраве
Планетарната диета влияе благоприятно върху мозъчното здраве и задържа младостта
Псилоцибинът води до ремисия при 40% от пациентите с резистентна депресия
Чаша 100% плодов сок или смути гони депресията
Коментари
Напиши коментар14:46 | 12 фев 2020 г.
22:24 | 11 фев 2020 г.
19:08 | 11 фев 2020 г.
18:25 | 11 фев 2020 г.
16:51 | 11 фев 2020 г.
16:06 | 11 фев 2020 г.
15:43 | 11 фев 2020 г.
15:14 | 11 фев 2020 г.
15:03 | 11 фев 2020 г.
14:34 | 11 фев 2020 г.
Напиши коментар