Националният фенклуб на привържениците на Левски организира поход преди сблъсъка с ЦСКА.
Вечното дерби ще се състои в събота от 14.45 часа на националния стадион. В 12.00 часа привържениците ще се съберат на бул. "Тодор Александров" 23 пред магазина на НКП.
Ето съобщението от НКП без редакторска намеса:
Левскари,
Националният клуб на привържениците на „Левски“ съвместно с ПФК „Левски“ организира поход под надслов „Левски“, ти си всичко за нас“. Той ще се състои на 15.02. (събота), непосредствено преди първия домакински мач за 2020 г., като сборният пункт е в 12 ч. на бул. „Тодор Александров“ 23 пред магазина на НКП. Походът ще поеме към националния стадион в 12.30 ч. по маршрут от бул. „Тодор Александров“ към бул. „Дондуков“, следва включване по булевард „Васил Левски“, за да стигнем до паметника на Апостола, където ще се поклоним и поднесем венци, от там се продължава в посока СУ „Свети Климент Охридски“ и завой към БСФС, за да се включим по ул. „Гурко“, от където ще достигнем до крайната си точка – стадион „Васил Левски“.
Обръщаме се към всички левскари, към всички обществени прослойки, към малки и големи, към всяко „синьо“ сърце, което бие в името на „Левски“. Елате да застанем рамо до рамо в името на любимия клуб. Това няма да е ултрас шествие! Това ще е поход в името на „Левски“. Затова обръщаме внимание да не се поддавате на каквито и да е било провокации!
В събота ще застанем един до друг без различия и социален статус. Ще бъдем привърженици, ветерани, юноши, служители, актьори, певци и общественици. Ще ни обединява любовта към „Левски“. На този поход няма да е от значение кой си и няма да присъстваш като единица, защото ще изпълним със смисъл мотото „Един за всички, всички за „Левски“.
Дошло е време за пълна мобилизация и обединение. Дошло е време да поставим свещеното „Л“ над всяко различие! Дошло е време за пореден път да се легитимираме като „отбора на народа“ и да покажем кои сме и какво можем заедно! Сплотени като юмрук! Дошло е време да изтупаме от прахта позавехтелите завети, оставени от доблестните мъже, създали ПФК „Левски“! Да си припомним ценностите, които са ни водили и съхранили повече от век!
Време е! В името на „Левски“! В името на всичко онова, което обичаме и в името на всяко „синьо“ сърце, посветило живота си за този клуб! За всички преди нас и всички след нас!
... Левскар да си братко е дума голяма, Левскар да си братко е чест!







Формулата 6-4-2: Нов начин да избегнем "прегарянето" на работа
На 15 май 2026 три зодии получават нов прилив на надежда
Ботев Вр спечели срещу Монтана в дербито на Северозапада
Община Велинград доброволно пресуши Клептуза: Кой е наредил строителни дейности?
А1 и MAX Sport излъчват Диамантената лига в Шанхай с Божидар Саръбоюков
Кралица Камила блесна на стилно градинско парти в Бъкингамския дворец
Renault иска 10 години без нови правила за достъпните коли
Honda показа два нови хибридни модела
Мотоциклет с V8 двигател от Ferrari беше продаден за 500 000 долара
Китай изгражда най-големия зимен полигон за електромобили
Станка Златева поздрави Георги Мърков-младши след европейската титла в Самоков
Християн Георгиев гарантира нов медал за България на Европейското по олимпийско таекуондо
Джудото получи квота за Младежките олимпийски игри в Дакар
Ергюнал Себахтин и Златислава Чуканова откриват участието на България в Белград
Метформинът действа вероятно основно в червата
Имунизационна стратегия след първата година – надграждане и устойчивост на имунитета
Психология за родители: Първите дни у дома – адаптация на семейството
С какви процедури да подготвим тялото за лятото?
Коментари
Напиши коментар06:09 | 14 фев 2020 г.
20:35 | 13 фев 2020 г.
17:54 | 13 фев 2020 г.
17:23 | 13 фев 2020 г.
15:44 | 13 фев 2020 г.
15:38 | 13 фев 2020 г.
15:33 | 13 фев 2020 г.
15:32 | 13 фев 2020 г.
14:59 | 13 фев 2020 г.
14:29 | 13 фев 2020 г.
Напиши коментар