Треньорът на Берое Димитър Димитров обвини временния наставник на Левски - Георги Тодоров, в нагла лъжа. След загубата с 1:2 от Лудогорец, което короняса разградчани с титлата за девета поредна година, Херо заяви, че старозагорци не са тренирали по време на забраната за това заради пандемията от коронавирус.

"Добро първо полувреме, можеше да водим не с 1:0, а с два-три гола. Допуснахме елементарни грешки, липсата на увереност оказа роля. Не бяхме подготвени, бяхме зелени в ситуациите с техните голове. Елементарни голове, заслужен успех на Лудогорец. Допускаме елементарни непредизвикани грешки, имаме какво да надграждаме. Можеше и да не загубим. Позитивното за нас беше през първото полувреме и последните 15 минути на второто. Владо Стоянов си затвори вратата на моменти. Думите на треньора на Левски са нагла лъжа! Бях си в Бургас през цялото време, това са нелепости. Не искам дори да коментирам такива неща. Това са глупости", каза Херо.