Левски излезе с официална позиция относно телевизионните права.
Главният акционер на клуба Наско Сираков настоява "сините" да получават по-голяма сума, защото предизвикват най-сериозен зрителски интерес.
Той даже заплаши, че няма да допусне камери на "Герена", ако това не стане. При подобен развой пък отборът може да бъде изхвърлен от елита на България.
Съобщението на Левски без редакторска намеса:
Левскари,
Във връзка с повишения интерес, „ПФК Левски“ Ви информира, че започна разговори със заинтересована страна във връзка със справедливото остойностяване на приноса на клуба към телевизионния продукт, свързан с излъчването на мачовете ни от първенството.
Ще информираме „синята общност“ за резултатите от тях и следващите стъпки, когато има конкретен резултат.








В "Опорни хора" на 27 юни от 19:30 часа: Има ли политически чадър над случая "Баба Алино"?
В "Денят ON AIR" на 26 юни от 19:15 часа: Как корупцията убива по пътищата
МВР хвана над 200 пияни или дрогирани шофьори само за седмица
Украинец нокаутира двама военни, набиращи персонал за армията ВИДЕО
Папата: Войната никога не е благословена от Бога
Национална селекция ще търси 50-те най-добри продукта от България
VW получи 7,4 милиарда евро, но съкращава 100 000 души
Защо кола с автоматик „забива нос“ при рязко ускорение
BMW, Mercedes и VW се обединиха срещу китайската конкуренция
Hyundai Elantra получи изкуствен интелект и ъгловат дизайн
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Психология за родители: Формиране на привързаността през първата година
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар