Футболен клуб Левски е много близо до привличането на двама нови спонсори, пише вестник "24 часа".
Очаква се това да се случи до няколко дни. На фланелката отпред ще е логото на петролна компания, която в България е представена от сърби.
Преговорите вече са на финалната права, като се очаква точно там да отидат акциите на баскетболния спец Константин Папазов.
Още от началото на прехвърлянето на акциите на легендата Наско Сираков бе обявено, че делът на Тити ще бъде за привличане на спонсори.
Другият рекламодател ще бъде букмейкърска компания, която обаче не е добре приета от феновете на вековния клуб и това бави подписването на договора.








План-сметката на държавата скара депутатите: Опозицията иска оттегляне на бюджета
Винетките поскъпват с 30% от август: Пътни такси в евро и спорове за качеството на асфалта
Горещ дебат в парламента: Ограничават кой може да номинира за ВСС
Цигарите поскъпват от август тази година, след това и от март догодина
Реаниматори обсъждат дали да прехвърлят пострадалата на АМ "Тракия" от Ямбол в Пловдив
МВнР: Няма пострадали българи при земетресенията във Венецуела
Седемнадесетгодишен младеж загина след сбиване в Атина
Винетките поскъпват с 30 % от 1 август
Масов агрегат поставя под въпрос надеждността на Toyota
BYD променя стратегията си – отказа се от завод в Турция
Японски марки признаха за лошо качество на американските си коли
Еди Хърн: Не искам мир с Дейна Уайт – харесва ми тази война
Треньорът на Илия Топурия: Може да се завърне в октагона още през декември
Майлс Симсон срещу Оливър Лангуа-Рос на SENSHI 32
Ветеран в UFC защити Порие: Защо да не се напие в Деня на бащата?!
10 заболявания, които могат да повлияят на сексуалния живот
Вкусните и евтини храни, които всички имаме вкъщи – знаем ли с какво са полезни?
Рефлексотерапия – има ли реален ефект?
Защо бебетата хълцат в утробата?
Коментари
Напиши коментар09:17 | 10 окт 2020 г.
08:50 | 10 окт 2020 г.
08:49 | 10 окт 2020 г.
Напиши коментар